Hlavní obsah

Sára se diví vždy i když ví , že lidi dramata milují!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Jiří Vítek / Seznam.cz

Romantika ji vždy vydrží dokud s nikým nemluví!

7. 4. 23:10

Sára to věděla, pokud nezapne telefon je iluze ukázková.

Článek

Sára by neměla mít takovou paměť!

Telefonáty dne se nedají vymyslet, Sára na doporučení Aetherky čarovala, naštěstí pro dobro všech.

Malá Monka opět tragedie dne, Cizinec si potřeboval vylít srdce..rok ho neviděla, po 100 řešil jen a jen sebe, zase se s ní rozešel, jen zapomněl , že s ní nikdy nechodil!! Sobeckost jiných volačů nezná meze, ale byli tu i tací, co každý rok pošlou svoje povinné přání k Velikonocům. Sára se nadechla a přemýšlí "cítila dnes někde upřímnost , vřelost?? Asi ano, raději to nebude pitvat!

Naštěstí, jí zaměstnávala rodina, povinné výměny energií a co vše je a není zase před krachem a co ona Sára, musí zachránit. Přemýšlela o zklamání, že ji ještě nikdo nenavrhl letní dovolenou, musí si přiznat, že si ji tedy opět musí navrhnout sama. Maratony nemusí, nudu ,ale také určitě ne a kdo z jejích přátel je úplně fajn! Od sestřenice po její kamarádku z Čech, každý jen předpokládá , že si vystačí sama.

No nic musí stejně řešit ještě ekonomiku , takže zda bude vůbec cestovat nechá být ! "Konkrétní dotaz kam letíš a nechceš ?? Zatím nedostala od nikoho!!

Takže je duben , ona ví , že chce něco zažít a vysílá svá přání do Vesmíru. Nicméně zítra je taky den, proč si volno kazit. Raději si naplánuje výlet , kdyby to bylo snadné a jednoznačné už by měla vybráno i termín i společnost !

Jasné a okouzlující no tady by neměla váhat. Ale váhá.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz