Hlavní obsah

Žijte, my budeme pracovat za vás

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Uzdravujeme Firmy

Uzdravujeme Firmy. Jsme na čísla, zlepšíme ta Vaše!

24. 8. 8:00

Řešíte potíže ve své firmě, pomohou vám manažeři k pronájmu. Nás si najmete, Elona asi ne.

Článek

Co je vlastně ten Interim Manažer?

Když to zjednoduším, tak se jedná o manažera, kterého si „pronajmete“, přesně na tak dlouho, jak chcete a bez vedlejších nákladů jako je počítač, mobil, vůz atd.

Jaké jsou hlavní VÝHODY interim manažera (IM):

1. Rychlá dostupnost odborných dovedností: IM jsou zkušení profesionálové, kteří mají bohaté zkušenosti v daném odvětví. Rychle se mohou zapojit do projektu bez dlouhého úvodního procesu.

2. Flexibilita: Firma může najmout IM na určitý časový úsek podle potřeby, například během reorganizace, fúze nebo dočasného nárůstu pracovní zátěže.

3. Rychlá implementace změn: Díky svým dovednostem a zkušenostem IM rychle identifikují problémy a navrhnou efektivní řešení, což zrychluje implementaci změn.

4. Náklady: I když najímání interim manažera může na první pohled působit draze, může se ukázat jako efektivní alternativa k dlouhodobému zaměstnání na plný úvazek, zvláště pokud firma potřebuje dočasné řešení.

5. Specifické dovednosti: Firma může najmout interim manažera s konkrétními dovednostmi nebo znalostmi, které momentálně chybí v týmu.

6. Návratnost Investice: IM přináší významné zlepšení výkonu, procesů a ziskovosti vaší organizace, což přispívá k rychlé návratnosti investice do jeho služeb.

Celkově vzato, najímání interim manažera je strategickým rozhodnutím pro firmy, které potřebují rychlou, efektivní a dočasnou pomoc při řešení konkrétních výzev a projektů.

Jsme na čísla, zlepšíme ta Vaše.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:
Den v ekonomice
Očima byznysu
Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP)

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz