Hlavní obsah
Cestování

3 důvody, proč jet na dovolenou na Vysočinu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Martin Dolinský: Vysočina Tourism
26. 7. 19:00

Objevte kouzlo přívětivého kraje uprostřed naší země a klidné přírody. Přitom to budete mít na skok do měst a městeček, kde najdete zábavu a skvělou gastronomii pro celou rodinu.

Článek

Proč byste měli přijet na Vysočinu na rodinnou dovolenou?

Přírodní krásy

Na Vysočině vás čekají zelené kopce, rozlehlá pole, lesy plné cestiček lesních plodů, osvěžující potůčky a řeky a také skály s vyhlídkami, které vás uchvátí a zvládnete je i s malým turistou.

Kulturní dědictví:

Poznejte s dětmi místa plná historie a vezměte to hravě. Ve městech na Vysočině vás čeká spousta geolokačních zábavních her a šifrovaček. Na své si přijdou i milovníci oblíbeného geocachingu.

Aktivity pro celou rodinu

Foto: Adrex: Vysočina Tourism

Ferraty - Adrex Base Camp

Ať už jste sváteční nebo zapálený cyklista, u nás si vyberete z široké nabídky cyklostezek nebo trailů, které jsou připraveny i pro malé nadšence. Vodní radovánky si můžete užít v přírodních i umělých bazénech a koupalištích. A pokud máte doma malého horolezce, nebojte se vyrazit do lanových parků nebo na skalní ferraty, které jsou přichystány tak, aby je zvládla i rodina s malými dětmi.

Venkovský ráj

Foto: Michal Vytlačil: Vysočina Tourism

Eden Centrum Bystřice nad Pernštejnem

Na Vysočině najdete dostatek farem a rančů, na kterých se můžete s dětmi seznámit s chovem zvířátek, naučit se jezdit na koni a vyzkoušet si venkovský život.

Vyberte si z nabídky ubytování pro rodiny s dětmi, ať už to bude rodinný hotel se zábavným programem pro děti nebo oblíbené chaty a chaloupky, kde budete moct odpočívat jako rodina v klidu uprostřed pohodové atmosféry Vysočiny.

Připravili jsme pro vás nabídku skvělých a rodinami oblíbených ubytovacích zařízení, které splňuje veškeré požadavky na pohodlný pobyt celé rodiny. Vybrat si můžete i z certifikovaného ubytování „baby friendly“.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz