Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Jsem srdcem lidovkyně, křesťanka, matka, ale také podnikatelka s letitými zkušenostmi ve vedoucích pozicích mezinárodních společností. Umím čtyři jazyky: češtinu, angličtinu, ruštinu, ukrajinštinu. Narodila jsem se se v Mukačevu, na dnes tolik zkoušené Ukrajině. Nicméně už 25 let mám svůj domov v České republice, v srdci Evropy. Kandiduji do Evropského parlamentu, kde chci pracovat na posilování pozice České republiky v EU a ve světě. Mými prioritami budou bezpečnost, prosperita a udržitelná budoucnost.

Po bezpečnosti hraje klíčovou roli na cestě k prosperitě mezinárodní obchod, a proto je mým hlavním zájmem vyjednávat nové obchodní příležitosti a příznivou legislativu pro české firmy. Budu také usilovat o evropskou podporu pro českou vědu a výzkum a odvětví klíčová pro naše české výrobce. Důraz na inovace a používání špičkových technologií budu spojovat s křesťanským pojetím ochrany životního prostředí: spojovat udržitelnou životní úroveň s ochranou našich přírodních zdrojů, včetně vody a naší jedinečné krajiny v duchu encykliky papeže Františka Laudato si.