Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Jsem cestovatel, který miluje moře, Jadran a hory. Cestuji převážně po Chorvatsku a Balkáně. Je mi 38 let, vystudoval jsem hotelnictví a turismus v Brně. Mám dvě děti a manželku. Střídavě žiji v Chorvatsku nedaleko Dubrovníku a v Brně.

Mezi mé koníčky patří cestování, fotografování, plavání, potápění, turistika, jízda na kole, vaření a poznávání nových kultur. Rád poznávám nové lidi a místa. Cestování mě naplňuje a inspiruje.

Chorvatsko je moje domovina. Miluji jeho krásnou přírodu, čisté moře, historické památky a přátelskou atmosféru. V Chorvatsku jsem se oženil a narodila se mi zde dcera.

Cestuji po Chorvatsku už od dětství. S rodiči jsem navštívil mnoho krásných míst, jako jsou Plitvická jezera, Krka, Kornati, Hvar, Korčula, Dubrovník, Split a další.

V posledních letech jsem se začal věnovat také cestování po Balkáně. Navštívil jsem například Srbsko, Bosnu a Hercegovinu, Černou Horu, Severní Makedonii a Albánii.

Cestování po Balkáně je velmi zajímavé a obohacující. Na Balkáně se setkáte s mnoha různými kulturami, které jsou velmi zajímavé a pestré.