Hlavní obsah

Důchodci, ano, či ne ?!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

6. 11. 8:44

Důchodci na odstřel ? A kdo vám utíral Z… ?

Článek

Přiznám se , že se všemi články v této rubrice jsem nemohl vždy souhlasit. Hlavně mi vadí přístup dopisovatelky, která říká, že kdyby se „oni“, myšleno dnešní mladí, "zatížení “ finanční starostí o nás důchodce, na nás „vykašlali“, kde bychom byli se svými neustálými stížnostmi na malý důchod a pod. Doufám, že pisatelka se těší dobrému zdraví, což možná jednou též ocení, těžko by jinak měla možnost dnes napsat toto, kdyby se o ni, její holý z…k někdo nepostaral , bez pomyslných prebend v budoucnu. Když někdo upřednostňuje pouze sebe, své ego, ale zapomíná na svůj původ, to se těžce chápe. Nevěřím, že se tohle vnímání vztahů a logických souvislostí v brzké době změní na normální a přijme fakt, že jednou, byť se to zdá v mladém věku, že „na každého jednou dojde“. Myšleno stárnutí, jako přirozený vývoj lidského rodu, čas pochopení a možná i odpuštění sám sobě svých nádherných mladých názorů a ideí.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz