Hlavní obsah
Názory a úvahy

Zajímal by mne názor Jany Hybáškové na současnou situaci v Evropě

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

5. 11. 18:10

Islamizace v Eropě dosáhla takových rozměrů, že je pozdě tento proces zastavit. Pro Evropu je již pozdě.

Článek

Tak nějak se vyjádřila Jana Hybášková před několika lety, když skončila její mise ambasadorky v Sýrii. Tato slova ve mně vyvolala obavy z budoucnosti, ale doufala jsem ve zdravý rozum politiků.

Když vidím, že dnes se opět koná povolená demonstrace v Praze na podporu Palestinců, vidím transparenty vyzývající k ukončení vraždění dětí v Gaze. Kde byli tito demonstranti 7. října? Proč neprotestovali proti vraždění dětí v Izraeli? Nerozumím tomu, jaký je rozdíl mezi vražděním dětí v Izraeli a dětmi Palestiny? Pro nás, humanisty, žádný. Vždy ho odsoudím a kdybych měla sílu, kterou mají politici, tak tomu zabráním. Ptám se, kde byli a kdo to jsou ti pseudoliberálové, kdo jsou ty škodlivé lidskoprávní organizace, které se zastávají vrahů a na oběti neberou zřetel? Antisemitismus se šíří světem jako rakovina, ale tady je příčina jasná. Rostoucí počet muslimů v Evropě, islamizace. Což jsme se dostatečně nepoučili fašistickým hnutím? Co čekáme od těch, kteří neuznávají život jako základní hodnotu? Evropa se dostala do pasti své humanity. Nebo to byla naivita? Nedostatek informací? Lhostejnost? Nedovolme, aby v Evropě převládl středověk. Aby ohněm a mečem zavládl islám. Nedovolme šířit islámský fanatismus u nás doma.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz