Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Jak se nejlépe seznámit

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Marcela Zlatohlávková

Při seznamování hraje největší roli prvních několik okamžiků, kdy ještě nepracuje náš mozek, ale pouze naše smysly

14. 11. 9:54

Zahalíme-li se do šedé, nikoho na první pohled neupoutáme, spíše si přivodíme špatnou náladu a mrzutost.

Článek

Obalový materiál a technika slaví už několik desítek let boom v reklamě a firmy, jak zákazníci vědí, že výrobek prodává především obal. Čím je při pohledu na něj pro zákazníka přijatelnější, tím více jde na dračku. Totéž platí i o tom, jaký obalový materiál zvolíme my.

Zahalíme-li se do šedé, nikoho na první pohled neupoutáme, spíše si přivodíme špatnou náladu a mrzutost. Oživíme-li náš šatník červeným kabátem nebo kravatou, leckdo se za námi už ohlédne, a to by v tom byl čert, aby nás také někdo neoslovil. Všimněte si, že obalový materiál se neskládá jen ze středu, ale má většinou také zátku, dno, různou velikost písmen atd. I když budeme mít sebekrásnější šaty, ale zapomeneme na doplňky, nebudou nám šaty k ničemu. Totéž platí, pokud naše vlasy neviděly už několik měsíců kadeřníka a nehty žalostně volají po úpravě.

Pokud žijeme sami a chceme se seznámit, měli bychom o sebe v každém ohledu dbát a vybírat si takové věci na sebe, které se k nám hodí, podtrhují naši osobnost, cítíme se v nich dobře, ale vypadají také esteticky a nevrhnou nás do tunelu šedých myšek, kde si nás nikdo nevšimne ani v okamžiku, kdy začneme vřískat nad naším osamoceným životem. Celkový dojem umocňuje dobře vybraný parfém, a především naše chování, které by nemělo být ani vyzývavé, ani stydlivé. Už kdysi dávno se říkalo – co do hezké mísy, když je prázdná. To platí ve všech směrech stejně dnes jako před léty.

Při seznamování hraje největší roli prvních několik okamžiků, kdy ještě nepracuje náš mozek, ale pouze naše smysly. Toho bychom si měly být my, ženy, vědomy vždy, když otevřeme šatník a přemýšlíme, co na sebe. Zapomeňte na pět let staré modely, obalová technika i materiály se neustále vyvíjejí, navíc si zakoupením pěkného hadříčku uděláte i velkou radost. Tak, jako se budou ohlížet za vámi, možná se za někým v hezkém obalovém materiálu podíváte i vy. Mějte ale na zřeteli, že k výrobkům je přiložen návod k přípravě, složení a vlastnosti, což u lidí budete složitě a mnohdy nekonečně dlouho objevovat. To je ale možná na tom to hezké, protože vědět vše dopředu, tak bychom možná ani nikoho nehledali…

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz