Hlavní obsah

Muži v ženském světě

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Marcela Zlatohlávková

Někteří muži neumějí přišroubovat ani žárovku

16. 11. 12:42

V mužském světě je zcela jasné, že čas jsou peníze, tak proč by se něco podobného nedalo praktikovat i ve světě ženském?

Článek

Muži hrají v ženském světě důležitou úlohu. Především se od nich žena učí tomu, jak vůbec mezi nimi přežít. Po letech učení přijde na to, že přežít mohou jen ti nejsilnější jedinci, což je vůči ženám sice nefér, ale v zájmu sebezáchovy se dovedou aklimatizovat natolik, že z nich síla přímo číší. V mém světě bylo mužů několik, velké „M“ na začátku jich ale mělo jen velmi málo. Můj první přítel by se dal přirovnat k bludnému Holanďanovi. Tak dlouho bloudil v ulicích, až občas zabloudil do cizí postele. Druhý byl trochu víc dětinský, zuby, které měl nasazovací (přišel o ně při havárii), si nebral dokonce ani v době dozrávajících jablek a myslel si, že mě okouzlí pouze jeho mozek. Nevím, jaký je rozdíl mezi mozkem politika a tím jeho, sexy ale určitě nebyl. Tento vztah naštěstí trval jen velmi krátce a já se vydala po cestě dlouhodobějšího vztahu. Ten mě stál osm let života, přesto si nestěžuji, protože jsem se mnohému naučila. Především jsem si uvědomila, co nechci.

Nechci chlapa, kterému stačí k sexuálním hrátkám pouze pět minut (jestli teď náhodou nepřidávám), ani takového, po kterém bych musela větrat pivní a jiné výpary, a už vůbec ne takového, který je levý i na to, aby ve správném směru přišrouboval žárovku. Další vztahy byly sice kratší, o to ale více vzrušující. Žárovku uměli přišroubovat všichni (velice dobře jsem se naučila rozpoznávat šikovné jedince od nešikovných), postel pro ně byla nejen na spaní (i to se dá celkem rychle naučit rozeznávat) a pokud někdo vydechoval výpary, tak to byly šampusové a byla jsem to já, kdo je vydechoval. Žádný z mužů neměl šanci, aby za mnou přišel bez aku šroubováku nebo příklepové vrtačky, protože jinak bych na ně jednoduše neměla čas. V mužském světě je přece zcela jasné, že čas jsou peníze, tak proč by se něco podobného nedalo praktikovat i ve světě ženském? Na lásku jsem si hrát přestala, protože jakmile muž pozná, že ho milujete, okamžitě přijde bez vrtačky a vy se ocitnete tam, kde jste být nechtěla, tedy na pětiminutovém dýchánku ve vaší posteli. Tam sice skončit můžete, ale až poté, co máte provrtaný byt jako ementál a pověšené všechny obrazy na stěně. Muži jsou v ženském světě přece zázrak, takže proč nepřijmout jejich praktiky, myšlení a touhy, aniž byste se u toho alespoň trochu nezačervenala?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz