Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Slova chvály nečekejte

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Marcela Zlatohlávková

Ženy baví nakupovat ozdoby a jiné věci, co na to ale muž? Vidí to stejně?

8. 11. 17:32

Na prádlo má vyslovenou úchylku asi desetina mužů, ti ostatní vás raději vidí nahou (takže pro koho si vlastně takové prádélko kupujeme).

Článek

Pokud jste žena a baví vás nakupovat různá cingrlátka k ozdobě bytu, květiny na stůl a vonné svíčky k romantické večeři, potom je to sice super, ale nečekejte od partnera slova chvály. Je totiž docela možné, že si podobných věcí vůbec nevšimne. A také si nevšimne, pokud změníte účes, barvu vlasů, koupíte si nové šaty nebo luxusní prádlo. Teď si asi pomyslíte, že je to nevděčná bestie, ale on prostě vidí jen věci, které vidět chce. Na stole ho nenadchne vonná svíčka, ale nadýchaných knedlíků už si všimne. Na prádlo má vyslovenou úchylku asi desetina mužů, ti ostatní vás raději vidí nahou (takže pro koho si vlastně takové prádélko kupujeme, když se s ním nemůžeme pochlubit ani před ostatními ženami?). Navíc muži vnímají zcela odlišně než například vaše kamarádka. Ta vám vychválí rudou ofinu až do nebe, dokonce se jí líbí i dočervena sladěná sukně, muži ale pro extravagance nemají pochopení. Vede u nich klasika, žádné vybočování z normálu (pokud to oceňují, tak na druhých, ne na vás coby jejich přítelkyni, manželce nebo milence).

Když se bez ustavičného nakupování různých bytových ozdob a dalších věcí neobejdete, dělejte to pro sebe. Vám přece chvilky ve dvou budou připadat více romantické, pokud budou na stole červená srdíčka a byt bude nasáklý vůní ambry. Vám se bude zdát milování v saténovém povlečení daleko úžasnější než v krepovém a vám bude dělat dobře, pokud budete mít na sobě dobře padnoucí značkové prádlo. „Nevděčná bestie“ dokonce ani neocení, pokud mu vlastnoručně upečete bublaninu a chcete ji servírovat v průsvitné košilce, protože se zdrží s kamarádem nad prasklou poloosou, a než přijde domů, bublanina skončí vzteky v odpadkovém koši a vy budete sladce spát v bavlněné a vytahané polokošili, ke které vám dobře ladí barva ponožek (nedávno jste si přece přečetla, že se v ponožkách lépe usíná). A tak ta „nevděčná bestie“ nedostane ani pusu na dobrou noc, natož bublaninu. Jen si ale nemyslete, že v jiném vztahu je to lepší, erotičtější a více chápající. Dokonalých mužů je totiž jako šafránu, a pokud nějakého takového objevíte, buď bude preferovat stejné pohlaví, nebo bude ženatý. Šťastně, protože ta jeho si ho bude hlídat jako ostříž a kamarádkám bude vyprávět, že má doma nevděčnou bestii, která na ni vůbec nebere ohledy. A pak se v takových vztazích vyznejte.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz