Hlavní obsah
Seberozvoj

Tajemná moc přání

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz

Umíme peníze nejen brát, ale i ostatní obdarovávat?

25. 10. 17:18

Energie přání mají schopnost přání i splnit. Po čem ale doopravdy toužíte a kde jsou chyby? Co všechno dělat pro to, aby se přání splnilo? Uvědomujete si všechny obyčejné zázraky?

Článek

Tajemná moc přání

Určitě všichni z vás slyšeli nejen o energii rostlin, věcí a živých tvorů, ale také o energii přání. Taková přání mají svá kouzla a tajemnou moc, protože dovedou přinést pocit štěstí. Uvědomili jste si někdy, po čem doopravdy toužíte? Je to spokojená rodina, hromada peněz, nebo jen „obyčejné“ zdraví? Právě na to si vzpomeneme většinou až tehdy, když už bývá pozdě.

Pokud chceme, aby se nám něco splnilo, měli bychom to umět správně definovat. Nesmíme také překračovat určitý „limit“ přání, čili neměli bychom se cítit jako v pohádce O zlaté rybce a chtít neustále víc a víc. Nejprve musíme dojít k jednomu cíli, vychutnat si ho a zvyknout si na něj, teprve potom můžeme jít k dalšímu. Pojďme se podívat na příklad ženy, která touží po lásce, umí toto přání vyslovit (přesně totiž ví, jakého prince chce) a najednou přijde do jejího života muž, který všechna její přání splňuje. Ona žena vztahu ale nedá čas, neustále prince nahání (a neuvědomuje si, že on by měl být lovcem, nebo by měl mít alespoň ten pocit), chce s ním trávit co nejvíce času (což je v pořádku, ovšem i princ musí pracovat, spát a plnit si svoje povinnosti a sny). A najednou toho má princ dost a uteče (buď k jiné a trpělivější, nebo zpět do svojí samoty). Můžeme tudíž usoudit, že netrpělivost není tím správným rádcem pro naše přání.

Na lásku momentálně nesázíte, ale peníze by se vám hodily? Potom si dobře promyslete, na jaké účely byste je použili. Peníze jsou v přáních zvláštní kapitolou. Budou se k vám vracet jen tehdy, pokud s nimi umíte udělat i radost druhým. Odpuzuje je závist (soused má lepší auto než já, chci ještě lepší), ale i chamtivost (myslet jen na peníze a zapomínat na ostatní věci se vymstí).

Čeká nás předvánoční a poté vánoční čas. Je to doba kouzel a pro některé i doba splněných přání. Nezapomínejte ale na to, aby i obyčejné věci přinášely radost, protože právě ty jsou základními stavebními kameny celého vesmíru. A odtud přece většina oné blahodárné energie přichází. Stačí jen jediné – zavřít oči, nastavit dlaně a v mysli vidět paprsek štěstí, který vás celé pohltí a obejme. Vidíte, už jste skoro tam – ve vesmíru vašich splněných a tajně probuzených přání…jen vězte, že s láskou obdarováváme a s pokorou přijímáme. Pokud se tímto pravidlem budete řídit, budete šťastni nejen vy, ale celá vaše rodina. A právě to je ten spokojený domov plný harmonizující a blahodárné energie, kdy lidé nemusejí přání vyslovovat, ale poznají si je navzájem z očí plných lásky a nadějí.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz