Hlavní obsah

Vášnivá noc po prvním rande

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Marcela Zlatohlávková

Jedna noc život nedělá, a to ani tehdy, pokud po takto strávené noci společně posnídáte (váš postelový partner mohl mít jen hlad).

14. 11. 13:49

Strávit s někým první vášnivou noc a bezhlavě se zamilovat je sice romantické, ale také velmi nebezpečné. Může totiž přijít „studená sprcha“ z druhé strany, která vás vrátí rovnýma nohama na zem.

Článek

Strávit s někým první vášnivou noc a bezhlavě se zamilovat je sice romantické, ale také velmi nebezpečné. Může totiž přijít „studená sprcha“ z druhé strany, která vás vrátí rovnýma nohama na zem (o sexu bez ochrany a závažných onemocněních teď nemluvím). Ano, pokud se nám to líbilo, máme chuť všechno opakovat, máme šílenou touhu se s tím druhým ještě setkat, ale co náš protějšek? Má stejné pocity? Nechtěl si jenom „užít“ a, jak se říká, zapomenout? Proč si (zvláště ženy) neumí říct po první prožité noci, že to byl skvělý a nezapomenutelný zážitek, ale nic víc v tuto chvíli nemohou očekávat? Některé ženy už dokonce vidí ráno vlát v dálce bílý závoj a myslí si, že má muž povinnost je už odteď navždy milovat. Jenže člověk už se dávno nemiluje jen proto, aby zplodil potomky, ale hlavně kvůli tomu, aby si trošku užil života. Samozřejmě, že je daleko lepší, pokud si takto užíváme se stálým partnerem, ale aby se z někoho stal stálý a důvěryhodný partner, je k tomu potřeba trochu delšího času. Jedna noc život nedělá, a to ani tehdy, pokud po takto strávené noci společně posnídáte (váš postelový partner mohl mít jen hlad). Kvůli jedné snídani byste si neměli dělat žádné majetnické nároky, neměli byste hned chtít začít se společným hospodařením (nakonec, ta jedna snídaně se dázvládnout). Aby se „vášnivá noc“ zdařila oboustranně, k tomu je zapotřebí něco víc, než jen vaše okamžitá zamilovanost a dalo by se říci i spokojenost.

Představa, že od vás milostný partner odejde (i když sytý a uspokojený), je pro mnohé „strašákem“, ale pokud se zamyslíte, nebylo by horší, kdybyste neprožila vůbec nic? S tím, že jste ke společné noci svolila, jste dala vlastně najevo souhlas, ale také jste se vydala na cestu za dobrodružstvím, které nemusí vždycky skončit úspěšně. Nechte si v hlavě krásné vzpomínky a možná si tam můžete ponechat ještě naději, že možná, možná ještě zavolá. A kdyby ne, máte přece ještě mnoho možností, jak vášnivou noc prožít znova.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz