Hlavní obsah
Názory a úvahy

Když soud popírá realitu a přesto se nikdo neozve

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
20. 11. 9:17

Soud odsoudil firmu Energoaqua, protože uvěřil nadpřirozeným vysvětlením. Která nejen, že jsou nadpřirozená, ale dokonce nemožná.

Článek

Zjednodušeně řečeno uvěřil znalci, že je možné, aby z dotyčné firmy se dostal jed, který pak 3 a půl km nezabil ani rybu. A pak najednou shodou okolností poblíž výpustě jiné firmy, na kterou se nesmí sáhnout, protože ta je pod ochranou jednoho velmi milého pána, který je a není jejím majitelem, najednou zabíjí všechny ryby.
       Upřímně řečeno si nedovedu představit ani nejvíc poblázněného pacienta psychiatrické léčebny, který by dokázal podobné vysvětlení vysvětlit aspoň trochu racionálně. Ale velectěný soud této báchorce věří, protože pán má papír na to, že je znalec. A když má někdo papír, tak mu můžu a dokonce si tvrdím, že musím věřit, protože se zdá, že hodný pán má v okolí své fabriky mnoho lidí, kteří nemohou připustit, aby byl hodný pán nebo jeho firmy odsouzeny.
       A tak se musí udát neskutečný řetězec dějů, z nichž každý je z říše nelogiky, antivědy a schizofrenie, aby na konci mohl být odsouzen, kdo nic neudělal, aby mohl být neobviněn někdo jiný.

Chceme vytvořit z ČR zemi za zrcadlem?

Protože jsme na dobré cestě. Soudy rozhodují na základě posudků, které jsou „zcela nemožné a rozsudek okresního soudu ve Vsetíně v tomto smyslu odporuje obecně platným přírodním zákonům,“ jak se píše v článku https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazory-a-komentare/experti-rozsudek-v-kauze-becva-neni-postaven-na-dolozenych-realnych-faktech?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=1187210&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box.
       “Je zcela evidentní, že někdo hned od počátku nechtěl, aby se spravedlivě vyšetřovalo. Kdosi jen několik dní poté vyloučil jiné možné pachatele – bez jakýchkoliv rozpaků přímo určil viníka. Následovalo „nekonečné“ a „absurdní“ dokazování jeho viny. Soudní znalec Klicpera dokonce u soudu prohlásil: „Bylo to, řekl bych, politické zadání“. Oprávněně chceme vědět, kdo byl tím „někým“? Kdo stál za politickým zadáním?“

Jestli chcete, aby v naší zemi vládl zákon pro všechny,

A jestli nechcete nic udělat, tak se můžete těšit na

hodného pána, který má všechny strašně rád. A až bude zase předseda naší vlády, protože naše demokracie je tak bezzubá, že můžete dělat jakékoliv zločiny, když máte krytí od lidí, kteří věří, že soud ví víc, než umožňují fyzikální zákony.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz