Hlavní obsah

Na České poště se asi pěkně krade

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

1. 11. 9:13

Objednali jsme si s miláčkem cosi. V zásadě maličkost, za poštovné. Zanedlouho jsme měli ve schránce oznámení o zásilce čekající na vyzvednutí na poště na Karlově náměstí. Nedostali jsme nic.

Článek

Obě zásilky byly „obyčejné“, takže nejprve šla obě vyzvednout miláček.

„Paní, vás tady vůbec nemám a pro pána vám to nedám, musí si přijít sám.“ Co to, co to? Nuže začátkem dalšího týdne jsem tedy na poštu vyrazil i já. A schválně opět s oběma „papírky od pošty“.

„Pro paní tu nic nemám. A u vás jak tak koukám, tu mám napsáno, že zásilka byla vydána.“

„Jak mohla být vydána, když jsem si pro ni dosud nebyl?“

„To tu nemám. Třeba někdo nahlásil to číslo zásilky.“

Takže skóre je dvě odeslané zásilky, žádná z nich nebyla doručena. No samozřejmě, pošťáci nejspíš „tyhle“ zásilky znají a nejspíš si někdo řekl, že by se mu to mohlo hodit. Tak si je prostě vzal.

Hlavně že pořád slýcháme všeliké nářky, jací to jsou chudáci, ti pošťáci, jaké mají neustále problémy a kolik do nich musí stát neustále strkat peněz. Houbeles! Zatracená sebranka to je! Jediné, k čemu může být Česká pošta dobrá, je tak pro zlost. A pokud by se zase někdy někde řešilo, jestli by se Česká pošta neměla náhodou zrušit, za mě bylo včera pozdě!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz