Hlavní obsah
Názory a úvahy

Alexandr Vondra, další adept na vyznamenání ?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

24. 5. 11:16

S vyznamenáními a řády, kterých se dostává členům politické reprezentace, loutkám v soukolí (nejen) pětidemoličních stran, od politických kamarádů ze „spřátelených“ zemí, se roztrhl pytel.

Článek

Na letošní březnové nejvyšší vyznamenání Tchaj-wanu pro Markétu Pekarovou  Adamovou a dubnové předání státního vyznamenání Ukrajiny Řádu knížete Jaroslava Moudrého II. třídy Miloši Vystrčilovi a Markétě Pekarové Adamové naváže koncem května sociální demokrat Libor Rouček. Na sudetoněmeckém sjezdu konající se ve dnech 26. – 28.5. obdrží nejvyšší vyznamenání tohoto spolku, cenu Karla IV. Naváže na disidenta Petra Uhla, lidovce Daniela Hermana a další šťastné vlastníky tohoto metálu, připomínající Čechům protektorátní orlici, nejvyšší vyznamenání pro tehdejší protektorátní kolaboranty.

Dalším bezpochyby nejvážnějším adeptem na obdržení státního vyznamenání, tentokrát od americké strany, je europoslanec a vlivná tvář ODS Alexandr Vondra. Nejen za jeho vytrvalé 30leté úsilí při obnovení a  rozkvětu vztahů mezi dnes již jen ČR a USA, které vedlo až k současnému podpisu vazalské smlouvy mezi oběma státy, ale především za jeho „blitky“ při obhajobě této smlouvy v televizi a dalších mediích , aniž by znal podrobněji její skutečný obsah. Další vzorný žák ministra propagandy P.J.Goebbelse. Tomu se říká víc, než jen poslušný lokaj!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz