Hlavní obsah

Povídání o dezinformacích, v hlavní roli Jana Černochová

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

26. 5. 11:15

Na fenoménu dnešní doby, sociálních sítích se rychlostí blesku začala šířit gratulace k podepsání manželské smlouvy manželů Černochových.

Článek

Brzy se ale ukázalo, že ve skutečnosti šlo jako v podobných případech o „fake“, v dnešní době všemi pády skloňovanou jakousi dezinformaci. Je tak pouze s podivem narůstající počet různých dezinformací, ve kterých figuruje právě jméno Jany Černochové, mnohými občany nazývané Krvelačná lady.

Jen namátkou. Dnes již v médiích zažehnutá kauza náčelníka generálního štábu generála Řehky, který měl signalistovi a předsedovi vlády v minulých dnech předat svoji demisi právě pro neshody s ministryní války, aby nakonec vyšlo po zasedání „nejvyššího konzilia“ najevo, že mezi oběma panuje íce než naprostá shoda! Nebo výlety paní ministryně. Zatímco v případě kauzy s olympionikem Svobodou vyšlo nakonec najevo, že se jednalo jen o krátkodobý odskok z rušné Prahy do klidnější moravské části Libavá zkontrolovat výcvik našich východních přátelů z Ukrajiny pod patronací našich naťáckých spojenců, v případě společného výletu s ministryní Lagšádlovou za velkou louži zůstává zatím nejasno. Možná pravým důvodem je správný názor a nezlomná odhodlanost Langšádlové bojovat stůj co stůj s Putinem, kdy jaderná válka s Ruskem by byla bojem za svobodu !

Zakončeme dnešní povídání o dezinformacích nedávným sdělením traktoristy Mariana Jurečky, kterak chce jako lidovec napravovat další dřívější křivdy.

Jeho ministerstvo připravuje návrh, kterak navýšit nízké penze disidentů, týkající se několika stovek lidí. Není tajemstvím, že lidovci si vždy na napravení křivd potrpěli. Jedním z výsledků jejich usilovných snah tak bylo v minulosti protlačení zákona o  církevních restitucích, kdy v současné době vysoké inflace a díky správnému nastavení znění zákona mají církve žně, zatímco senioři díky osekání jejich valorizace důchodů se musí smířit s inflační žebračenkou.

Doufejme, že lidovci v  napravování křivd budou pokračovat i nadále , v době ,kdy nám jaksi pokulhává svoboda slova bez následných postihů. Za všechny případy jmenujme případ učitelky Martiny Bednářové, která díky narůstající fašizaci společnosti musela pověsit na hřebík nejen svoji profesi, ale čeká ji navíc šest let vězení. Kuriózní je, že uvedený případ se odehrává údajně na udání syna bývalého předsedy ODA Daniela Kroupy!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz