Hlavní obsah

Jména zrádců z řad poslanců budou zanedlouho známa

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

31. 5. 15:38

Prezidentský převrat v Turecku režírovaný USA se nekoná.

Článek

Dosavadní prezident R.T. Erdogan byl zvolen na dalších pět let, navzdory americkému úsilí nainstalovat zde svoji loutku v podobě kandidatury Kemala Kilichdaroglu.

Jedním ze vzkazů na výsledek volby je prohlášení tureckého ministra vnitra, kdy Süleyman Soylu poznamenal „Chci zdůraznit, že od nynějška bude každý, kdo bude prosazovat politiku orientovanou na Spojené státy, ať už to budou strany nebo jednotlivci, v této zemi prohlášen za zrádce vlasti“.

Děje se tak v době, kdy poslanci budou schvalovat vazalskou kolaborantní obrannou smlouvu mezi ČR a USA, kterou Černochová potupně nedávno v USA podepsala. Smlouvu, díky které není vyloučeno, že se brzy naši občané mohou dočkat jaderných zbraní na našem území a dalších nemilých překvapení.

Černochová, dle diagnózy, kterou popsal MUDr Hnízdil „je nemocná, těžký narcismus, prvky sadismu, deprivantka, traumata z dětství, pohrdavá, maligní narcismus s příměsí sadismu, autoritářský absolutismus, získaný pocit megalomanie a nesnáší kritiku“ udělala z naší země kolonii v oblasti státní suverenity a prosazování obranné politiky.

Nejsem si jist do jaké míry bude ministryně Černochová a další američtí přisluhovači slavit 28. září letošní svátek České státnosti, svátek svatého Václava. Panovníka, který ve své době hledal mír a přátelství u křesťanských zemí, včetně Svaté říše římského národa Německého. Jak se traduje, zde si mír musel vykupovat v podobě stříbra a mnoha kusů dobytka. Snad jen škoda, že se o něco podobného nepokusila i Černochová když letěla jako slouha do USA ke kolaborantskému podpisu. Peněz v době, kdy ČR napodobuje svého spojence USA v blížícím se finančním bankrotu se sice nedostává, nějaký ten vůl by se ale jistě našel.

Vláda mandát na přijetí obranné smlouvy od voličů nedostala, natož pak Černochová. Na tahu jsou nyní naši páni poslanci, kteří přijetím uvedené smlouvy rozhodnou o rozšíření fronty evropských států usilující válčit po boku USA proti Ruské federaci. Již brzy na základě hlasování v poslanecké sněmovně se tak dozvíme další jména zrádců naší země. V době pokračující fašizace státu v čele s její vládou.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz