Hlavní obsah

Dáme jídlo?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Seznam.cz
26. 10. 15:04

Reklama na sprostotu.

Článek

Tak v poslední době jsem zcela uzemněn reklamou na jakousi rozvážkovou firmu…

Popis děje: Na pódiu přednáší lektor celému sálu přednášku. Po několika slovech se rozletí dveře a vstoupí kurýr, který veze jídlo. Lektor oněmí a s ním i všichni co ho poslouchali. Jen jakási (co napsat abych byl slušný) dívka se zaraduje! On jí veze jídlo! A proč? NO PROTOŽE CHCI!

Možná je to jen půlka té reklamy. Třeba jí v té skryté druhé části lektor vykope ze dveří i s hamburgerem v hubě. Třeba tu kozu nevychovanou ubijí ti, co je ta přednáška zajímá do bezvědomí…

Co ukazuje tato reklama? Ubohost a nevychovanost. Ruším 150 lidí, protože CHCI! Příště to udělám na pohřbu, nebo u soudu. Proč? PROTOŽE CHCI!

Divíme se, že je naše společnost neuctivá, sprostá a arogantní? Aby ne, když máme takové vzory ve všudypřítomných reklamách.

Končím, je mi zle…

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz