Hlavní obsah

Nová generace kouření?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

27. 7. 14:06

Kouření je již jiné

Článek

Jsem moc ráda, že konečně k nám už přerazilo na trh opravdu skvělé zahřívání tabáku. Byla jsem opravdu překvapená, že elektronická cigareta je opravdu tak skvělá, že zachutná i mně. A já jsem před pěti lety přestala úplně kouřit, ale moje kamarádka mi ukázala tuto věcičku, takže mě to zaujalo. Ze začátku jsem úplně pochybovala, jestli mám vůbec začít a ochutnat to, Jenomže jsem vždycky zvyklá při alkoholu kouřit, takže jsem neodolal a k vínečku jsem si dala elektronickou cigaretu. A musím uznat, že je to o hodně lepší než cigarety klasické. A je to už pár dní, kdy jsem to zkusila. Musím říct, že mě elektronická cigareta velmi překvapila. A řekla jsem si, že i dále si občas tuto věcičku na zahřívání tabáku dám. A proč také ne, když je to elegantní a vypadá to dobře?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz