Hlavní obsah

3 důvody, proč je froté vhodný reklamní dárek

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

Kvalitní froté ručníky s reklamní designem

6. 9. 18:59

Froté má hodně podob, a většina z nás je hodně dobře zná. Ručníky, osušky, župany nebo utěrky nás provází každým dnem od rána do večera. Zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z ručníku nebo osušce.

Článek

Proč je froté ten nejlepší reklamní dárek?

Froté má mnoho podob, a většina z nás je dobře zná. Ručníky, osušky, župany a také utěrky nás provází každým dnem. Pokuste se spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém ručníku nebo osušce. A to je to, co dělá froté produkt volbou číslo jedna, když chcete potěšit své klienty, partnery a  zaměstnance nejen o Vánocích.

Dříve (zde) jsme vám ukázali, že jen málokterý reklamní předmět je univerzální dárek jako právě froté výrobky. Dnes se zaměříme na to, proč zrovna froté výrobky jsou naprosto nejpraktičtějším produktem, který můžete vybrat jako super médiu firemní reklamy.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

kvalitni reklamní ručník v košíku

Froté je opravdu praktický dárek

1) Nepostradatelnost v denním životě

Froté výrobky, jako jsou ručníky, osušky, župany nebo utěrky, jsou základními a nepostradatelnými předměty v každodenním životě. Právě proto bude váš brand nebo značka denně v (skoro doslova) kontaktu s cílovou skupinou.


2) Využití při různorodých činnostech

Používání froté výrobků je naprosto přirozené napříč nejrůznějšími činnostmi během celého dne. Praktickou a kvalitní utěrkou perfektně vysušíte nádobí, sportovní ručník je velmi praktický při cvičení. Příjemný froté župan na vás čeká v koupelně po sprše a plážová osuška nesmí chybět na žádné dovolené

3) Velmi vysoká přidaná hodnota pro obdarovaného

Možností reklamních předmětů a dárků je nepočítaně, ale velmi mnoho z nich nemá praktického využití pro každý den. Pokud vyberete jakékoliv froté, máte jistotu, že nebude tak zvaně „na ocet“. Již podvědomě je froté dárek také spojovaný s péčí o sebe a své blízké. Froté produktý mají větší emoční hodnotu než například víno nebo powerbanka.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

kvalitní design reklamní ručník

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz