Hlavní obsah

Bidony, sportovní láhve s vlastní fotkou!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

sportovní bidon s reklamním potiskem a individualizací

7. 9. 17:19

Sportovní láhve na pití, tak zvané bidony, jsou populární v každém sportu. Existuje řešení, jak si každý sportovec pozná svůj vlastní bidon! Má ho podepsaný a dokonce tam může mít i vlastní fotku. A to již od 50ks, jak snadné!

Článek

Jak zajistit hygienu pitného režimu u týmových sportů?

Každý, kdo byl v nějakém týmu, kde měli vlastní bidony, tj. týmové sportovní lahve, na pití, zažil situaci: to je moje lahev, ne to je MOJE pití… a ve finále prostě nevěděl ani jeden, který bidon je jeho.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

bidon sportovní lahev na pití 500

Často se to řeší značením bidonů fixou, nebo samolepkou a podobně. Nevypadá to pěkně a hlavně každý má tu svou podepsanou jinde, tak než najdete tu správnou stranu, tak to také trvá.

Ideální řešení je potisk lahve rovnou jménem vlastníka a třeba i fotkou. Velmi rychle se tak pozná koho je bidon. Řešení je to naprosto ideální a do grafického návrhu lahve se může zakomponovat i fotka nebo obrázek majitele podle jeho přání.

Na bidonu je tak kromě společné grafiky, například logo klubu nebo fotka získané trofeje, také jméno a fotka majitele bidonu. Majitel bidonu si může vybrat svou fotku nebo fotku oblíbeného zvířete nebo cokoliv jiného. Je to pouze na fantazii každého jaký obrázek si zvolí a nechá na svůj bidon vytisknout.

Technický popis bidonu:

  • Vemi kvalitní bidon v praktickém designu.
  • Vyrobeno v Evropě.
  • 100% netekoucí sportovní láhev.
  • Kvalitní sportovní lahve je vyrobená z vysoce kvalitních materiálů s měkkým stiskem pro snadné stlačení.
  • Sportovní láhev lze celoplošně potisknout plnobarevným potiskem. Barvu víčka a láhve lze kombinovat. Neobsahuje BPA. Některé jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů.
  • Bez zápachu nebo vůně.
Foto: Produkce EuropeGift.eu

sportovní lahve na pití s držákem bidon

Minimální množství pro objednání individualizace bidonů je 50ks od typu bidonu. Nelze tedy kombinovat různé barvy a podobně. Vybrané kombinace bidonu např. oranžové víčko a modrá láhev musí být vždy aspoň 50 kusů.

Na výběr je základní objem bidonů 750/500 ml.

Na výběr je více různých tvarů bidonů a také víček.

Orientační cena bidonu s digitálním personalisovaným potiskem, odběr 50 ks, objem bidonu 750 ml, vychází cca na 158 kč včetně DPH.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

sportovní lahve na pití velká 750

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz