Hlavní obsah

Důvody, proč je froté vhodný reklamní dárek

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Produkce EuropeGift.eu

Reklamní ručník je velmi dobrý dárek. na europegift.eu si rozhodně vyberete.

6. 9. 18:59

Seznamte se s důvody, proč je froté ideální, nejen reklamní dárek. Seriál krátkých zajímavých článků proč na europegift.eu vybrat zajímavý dárek pro zaměstnance, kolegy a obchodní partnery!

Článek

Hledáme důvody, proč je froté ideální reklamní dárek

Froté má mnoho podob, a většina z nás je důvěrně zná.

Ručníky, osušky, župany, utěrky nás provází každým dnem. Jen si zkuste spočítat, kolikrát denně sáhnete po nějakém z nich. Hebký ručník nebo župan rozhodně zanechá dojem, a je proto skvělým nositelem vaší značky nebo brandu.

Pokud stále váháte, čím (nejen) k Vánocům obdarovat své zaměstnance a klienty, připravili jsme si pro vás seriál článků, kde vás podrobně seznámíme s pěti důvody, proč je právě froté ta nejlepší volba.

1. díl

Froté je univerzální dárek

Zasáhnete širokou skupinu lidí

Lidé z celého světa a všech věkových skupin používají froté výrobky každý den. To znamená, že jako reklamní dárek budou oslovovat širokou škálu lidí. Nezáleží na tom, zda je obdarovaným muž nebo milá žena, dítě či senior, froté je vhodný dárek pro každého.

Nemusíte řešit velikosti

Oproti jiným dárkovým předmětům, jako je oblečení nebo obuv, kde může být volba správné velikosti náročná a riskantní, jsou froté výrobky v tomto ohledu mnohem jednodušší. Ručníky, osušky, župany a další froté výrobky mají obvykle standardní velikosti, které jsou vhodné pro většinu lidí.

Hodí se pro různé příležitosti

Univerzálnost froté výrobků se projevuje i v různých příležitostech a situacích, ve kterých mohou být použity. Jsou skvělými společníky na pláži, při sportu, doma v koupelně nebo na různých cestách. To znamená, že vaše značka bude pozitivně spojována s mnoha především příjemnými momenty a zážitky.

Další díly hledejte tady

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz