Hlavní obsah
Aktuální dění

Emma Smetana promluvila o Romech a schytala to víc než za Elišku a Damiána

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Michal Král, Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0
16. 11. 11:29

Emma Smetana titul Miss Sympatie nikdy nevyhraje. Jedni ji mají rádi, jiní jí nemohou přijít na jméno. Nyní těm, co ji nemají zrovna v lásce, nahrála přímo na smeč.

Článek

Emma Smetana přijala pozvání do pořadu Michal Hubík Podcast, který trval přes dvě hodiny a ze zpěvaččiny strany v něm padlo hodně inspirativních myšlenek. S jednou ale šlápla do vosího hnízda.

„A nestačí se rozhodnout, že si ten život užiješ? Občas hrajeme na takových těch městských slavnostech a tam prostě v první řadě v tom kotli, pod tou scénou, pařej ty romský rodiny, co se mají úplně nejhůř. Žijou v rasistický společnosti, příjmy mají na hov*o. Vzdělání, jakmile někdo z nich někam dostoupá, tak ho vlastně ta komunita vyloučí, protože je to zrádce. Bavíme se o menšině, která nenávidí svý elity. Ale ocitnou se na koncertě, slyší ty beaty a jedou,“ popisuje povzneseně svoje pozorování Emma.

Mluvit o Romech působí většinou jako červený hadr. A Emma to v komentářích na Instagramu pěkně schytala. Nejčastěji je jí vytýkáno, že žije v bublině nebo, že je „klasická celebrita, co žije mimo realitu.“

„Ta žena je tragédie,“ zní jeden z těch mírnější komentářů. Jiný komentující píše k věci: „No když nemusíš do práce, máš víc energie na pařbu.“

„Rasistická společnost ale nechají cikána v první řadě. Aha,“ komentuje s nadhledem další. No je to zkrátka počtení. Obrázek a názor, ať si každý udělá sám. Emma zkrátka nepřestane budit emoce.

Je zajímavé, že komentáře pod celým rozhovorem, který visí na Youtube, jsou pozitivnější a Emmu hodnotí kladně, na rozdíl od žalostného výkonu moderátora.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz