Hlavní obsah
Lidé a společnost

Rádoby altruista Kazma ukončil svou soutěž. Charitu ať dělá radši Štíbrová

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Show Jana Krause,Wikimedia Commons, CC BY 3.0
23. 10. 8:24

Už od léta obtěžoval Kazma mediální prostor se svou pompézní show, na kterou mnozí skočili a chodili do kina pro lístky jako diví. Dolary však nikdo nevyhrál, a tak prý Kazma „dlouho přemýšlel“.

Článek

Nakonec vymyslel, že si přihřeje „polívčičku“ na nedávné úspěšné sbírce Donia pro nemocného Martínka, kterou významně rozjela herečka a influencerka Nikol Leitgeb, dříve Štíbrová.

Značně upřemýšlený Kazma pak dal lidem instrukci, že peníze vysype z vrtulníku na místě, které se soutěžící dozví jen pár hodin před událostí. Nakonec to bylo u Lysé nad Labem, kde také Kazmova soutěž o miliony začala.

Může být něco potupnějšího? Určitě, ale už jen máloco. Několik stovek lidí - mezi nimi i mnoho dětí - sbíralo bankovky rozházené po poli do igelitek. Naštěstí se nikdo nepopral, hlásí média. Opravdu naštěstí.

A koumák Kazma prý nechá na lidech samotných, zda peníze z igelitek dají na charitu. Těžko říct, že zrovna ta cílovka, která je ochotná sbírat dolarovky potupně na poli jako brambory, je zároveň i tou, která pak bude myslet na charitu.

Za vrtulníkem nadšeně běhalo hodně náctiletých a pro ně je možná Kamil Bartošek idol, ale tam to většinou začíná a končí. Z téhle akce prostě čiší zoufalá nevyzrálost a snaha pobavit za každou cenu. Konečně je ta trapnost u konce.

Nikol Leitgeb za pomoc potřebným na Doniu nedávno dostala stříbrnou medaili předsedy Senátu Miloše Vystrčila. Výzvy od Nikol mají několikanásobně větší efekt a rozhodně kvůli tomu nemusí dělat takový dětinský humbuk jako Kazma, který jen dlouho uvažoval, jak z toho celého vyjít co nejlíp. Kdo mu to ale uvěří tentokrát?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz