Hlavní obsah
Umění a zábava

Tipovací kvíz Česko: Jen málokdo jej dá na 100 %

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Pixabay.com

Tipovací kvíz Česko: Otestujte své znalosti a dozvíte se něco nového

17. 11. 15:28

Tento kvíz je skvělou příležitostí, jak si otestovat své znalosti o České republice. Můžete se tak zábavným způsobem dozvědět něco nového o naší zemi.

Článek

O kvízu

Chcete si otestovat své znalosti o České republice? Pak je pro vás tento tipovací kvíz to pravé. Kvíz obsahuje 20 otázek, které se týkají statistik, geografie, kultury a dalších oblastí.

Otázky jsou takového charakteru, aby správnou odpověď hráč neznal, ale jen tipoval. Testuje to jeho odhad a tím potažmo i znalosti.

Například se vás kvíz může zeptat na to, kolik za rok piva vypije průměrný Čech, kolik měří ta a ta hora, nebo kolik kilometrů je vzdáleno jedno město od druhého. Ale také nemusí :).

Na konci kvízu vyhodnotí, jak dobře jste si vedli v tipování. Pod kvízem naleznete anketu s možností poměřit si výsledek kvízu s dalšími hráči.

Přejeme vám hodně štěstí při řešení kvízu!

Kvíz:

Anketa

Jaký byl váš výsledek v tomto tipovacím kvízu?
Excelentní
11,1 %
Průměrný
88,9 %
Tragický
0 %
Celkem hlasovalo 9 čtenářů.

Další vědomostní kvízy a testy naleznete na Qizy.cz a pod našim seznamáckým Qizy profilem.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz