Článek
Centrum tichých meditací - jak jsme na to přišli? Jdeme takhle po Stromovce a najednou na nás vybafne něco, s čím bychom se nechtěli setkat ani ve dne, no dobře, tak si říkáme, aha, asi se zde odehrává nějaká rekonstrukce, za pár dní to bude v pořádku.
Za pár dní to ale v pořádku není, a tak to tam straší dalších pár týdnů a měsíců, až si na to začnete pomalu zvykat, je zajímavé, že na takové věci, zvláště když jsou veřejného charakteru, nedává nikdo pozor, takříkajíc je nikdo nedozoruje.
No, teď už je to snad lepší, před rokem jsme tady dělali nějaké svoje propagační fotky k článkům o astrologii a mám takový dojem, že už to taková hrůza nebyla, ale asi to půjdeme v nejbližší době opět zkontrolovat. Jinak místo jako takové je tady hezké, hlavní otázkou ale určitě bude, komu to patří a pokud se o to nestará, tak proč se o to nestará. Otázky jednoduché jak facka.






