Dallas vs. Vegas. Jak to nakonec skončí? NHL

Dallas vs. Vegas. Kdo nakonec vyhraje? Pojďme to rozebrat a určit přibližný výsledek.

PRVNÍ ZÁPAS:

V prvním zápase to pro Vegas dopadlo 4:3. V první třetině oba týmy předvedly velice pěkný výkon. Každopádně zbylé třetiny byly rozhodující a Vegas mělo štěstí. Dallas dal ke konci ještě jeden gól, ale to už nestačilo k vyrovnání, takže prohrál.

DRUHÝ ZÁPAS:

Ze začátku Dallas na nic nečekal, a dal gól Vegas. To však nerozhodlo, a gól opětovali. Další třetiny byly však pro Dallas kritické. V každé ze dvou třetin dali gól, a tím tak rozhodli zápas 3:1.

TŘETÍ ZÁPAS:

První třetina:

Dallas se vzpamatoval z předešlých proher a v první třetině dal gól.

Druhá třetina :

Ve druhé třetině dal další. Vegas si to ale nenechal líbit, a dal Dallasu dva góly.

Třetí třetina:

Zde všichni čekali na rozhodnutí, ale nic nepřišlo, a tak následovalo prodloužení.

Prodloužení:

Zde dal Dallas gól, a tak vyhrál 3:2.

ČTVRTÝ ZÁPAS:

První třetina začala gólem od Vegas, Dallas však na nic nečekal, a dal gól taky.

Druhá třetina:

Tato třetina začala stejně jako první. Dallas to ale znásobil dvěma a vstřelil Vegas dva góly.

V této třetině dal Dallas poslední gól v zápase, a tak vyhrál 4:2.