Hlavní obsah

Dřevěné truhlíky aneb jak si je rychle nakoupit?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Studio Pexova
15. 12. 2022 13:57

Žijeme ve 21. století, které bývá velmi často nazývané jako příliš uspěchaná doba. Ať se vám to líbí nebo ne, tyto tendence postupně pronikají do všech odvětví, včetně maloobchodních nákupů.

Článek

Spotřebitelé si jednoduše zvykli, že si mohou na internetu objednat prakticky cokoliv a na dodání čekají pouze několik desítek hodin. Nejinak je tomu i v případě dřevěných truhlíků, které si můžete pořídit na specializovaném e-shopu.

Jaké truhlíky jsou k dispozici?

Dřevěné truhlíky nabízené na renomovaném elektronickém obchodě se oproti konkurenčním nádobám na pěstování rostlin a květin pyšní celou řadou výhod. Konkrétně se jedná o vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a také dlouhou životnost. Kromě toho jsou truhlíky dostupné v několika různých velikostech, mezi nimiž si vybere každý z vás. Všechny varianty jsou však vyrobeny z masivního smrkového dřeva, které je ošetřeno speciální impregnací.

Kolik truhlíky stojí?

Možná si budete říkat, že výroba dřevěných truhlíků je značně neekonomická, což se projeví i ve vysoké prodejní ceně. To však není tak úplně pravda, protože například truhlík vyrobený z masivního smrku si na e-shopu pořídíte už za 2 000 Kč. Za tuto cenu získáte nádobu o velikosti 120 × 35 × 25 centimetrů, což je dostatečná velikost pro pěstování běžných bylinek nebo okrasných květin.

Jsou připraveny k použití?

Další velkou výhodou, kterou dřevěné truhlíky na květinydisponují, je možnost okamžité použitelnosti. Jakmile zboží převezmete od kurýra, můžete do truhlíků ihned nasypat připravenou zeminu. To je umožněno díky přítomnosti speciální fólie. Vnitřní strana dřevěných truhlíků je navíc impregnována proti plísním, takže se nemusíte obávat, že vám truhlík začne hnít zevnitř.

Chcete-li vylepšit vaši zahradu o dřevěné truhlíky na terasu, pak si je neváhejte pořídit na specializovaném e-shopu. Takové koupě určitě nebudete litovat.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz