Hlavní obsah

Prodejna bylin aneb proč vyzkoušet speciální přírodní olej?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Studio Pexova

Prodej bylin

16. 12. 2022 15:19

Popularita kvalitních rostlinných olejů v posledních několika letech rapidně stoupá, čemuž se není potřeba divit, protože stále většímu množství lidí záleží na jejich zdravém životním stylu.

Článek

Nemyslete si ovšem, že je přírodní olej všemocný, neboť jeho účinky a benefity jsou značně omezené. Pokud byste však chtěli vyzkoušet jedinečný přírodní produkt, který nabízí prodejna bylin, máte nyní vynikající příležitost.

Z čeho je olej vyroben?

Prodejna bylin se specializuje na prodej kvalitních přírodních preparátů, které si může pořídit kdokoliv z vás. Na jejich koupi totiž nepotřebujete recept od svého lékaře, neboť se ve většině případů jedná o volně prodejné doplňky stravy. Kvalitní přírodní olej je vyroben ze semínek černuchy seté, které se lidově přezdívá černý kmín. Toto spojení je odvozeno od černých semen této rostliny. Jejím hlavním benefitem je vysoký obsah nenasycených mastných kyselin, minerálních látek a také éterických olejů.

Původ černuchy seté

Možná si budete říkat, odkud se černý kmín bere. Původ této rostliny spadá až do starého Egypta, kde byla uctívána pro své léčivé účinky. Tuto skutečnost mimo jiné dokládá i nalezení černuchy seté v hrobce faraona Tutanchamona. Kromě toho ji ve svých dílech zmiňují takové kapacity jako byl Hippokrates. Černuchu setou lidstvo používá po mnoho tisíc let a nyní si můžete její účinky ověřit i vy.

Jak olej podávat?

Specializovaný přírodní olej podporující prodej bylin v renomovaném e-shopu však podléhá doporučenému dávkování. To byste nikdy neměli překračovat. Bohatě stačí užívat půl čajové lžičky oleje denně, ideálně během konzumace jídla. Množství odpovídající 2,5 ml vám dodá dostatečné množství vitamínů a minerálních látek, které jsou v oleji z černuchy seté obsaženy. Kromě toho by tento preparát neměly užívat těhotné a kojící ženy.

Bylinky e-shop nabízí přírodní olej z černého kmínu za atraktivní cenu, takže vám nic nebrání jeho vyzkoušení.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz