Článek
Nemohu mlčet , obsah je filozoficky, politicky a společensky závadný neboť podle stylu autora - autorů to co kydou na současnou vládu a koalici to v daleko větší míře platilo pro všechny vlády a koaliční uskupení od roku 1989. Zamysleme se nad obdobím let 1989 do současnosti a udělejme si obrázek roku 1989 a roku 2026. Kde jsme tehdy byli a kde jsme dnes , dnes stojíme stejně jako tehdy před třetí světovou válkou a nebezpečím termojaderného sebezničení , rozdíl je pouze v tom , že kontura dnešních možností sebezničení lidstva jako celku je tisíckrát pravděpodobnější než byla tehdy. Na tom mají svůj lví podíl i vlády a koalice panující v České kotlině od roku 1989.To kam se Svět dostal je i jejich darem dnešní krásné a talentované generaci narozené v novém miléniu v naší zemi. Co jí chceme předat , to co předvádíme za divadlo v každodenním životě ? Bez cíle , jen negovat a negovat ?! Není řešení někde jinde než připravovat zemi k rozvratu ? Ptejme se kdo to chce , chtějí to ti co námezdně otročí svým chlebodárcům ? Nebo chlebodárci , kteří vyzývají Vašimi ústy k demonstracím. Kde je pravda - o tom kdo jsme a jací jsme. Udělejme si všichni nejprve čisto před vlastním prahem a pak přejděme k věcné diskuzi. Rozeberme den po dni , týden po týdnu , měsíc po měsíci , rok po roku a dekádu po dekádě , pokud to poctivě a objektivně posoudím co z nejvíce možných úhlů pohledů , pak můžeme podle mne s daleko menším rizikem omylu , někoho vyzývat k něčemu , takto je tento článek podle mého soudu odkázán k zdrcující kritice za povrchnost hraničící až s nezdravou domýšlivostí a zlovůlí.
