Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

O co jde ve hře Mafie Brno?

Jaké to je stát se na chvíli vrahem a zároveň hledanou obětí? Jaký pocit to vzbuzuje? To se dozvíte, když se zúčastníte hry Mafie Brno.

V této adrenalinové hře se hráči stávají členy mafie, kteří se snaží vyřazovat své protivníky. Na druhé straně se ale sami musí bránit před útoky ostatních mafiánů. Tento koncept tedy kombinuje roli vraha i oběti, což může být pro hráče velmi zajímavé a napínavé zároveň.

Pokud hledáte způsob, jak si zpestřit svůj volný čas, připojte se k nám a užijte si trochu dobrodružství! Hra Mafie Brno je skvělou příležitostí, jak si oživit stará i nová přátelství. Tato hra je nevšední a časově nenáročná, veškerá aktivita probíhá na pozadí vašeho běžného života.

Během hry budete muset být bdělí, odvážní a ostražití. Nikdy nevíte, kdo se Vás bude snažit dostat. A co je nejlepší, můžete si zahrát i se svými přáteli a vyzkoušet si, kdo z vás je nejlepší mafián!

Pokud vás zajímá detailnější popis, můžete si přečíst Pravidla hry.

Pokud jste připraveni stát se mafiánem, můžete se Zaregistrovat.