Hlavní obsah

Médium.cz je otevřená blogovací platforma, kde mohou lidé svobodně publikovat své texty. Nejde o postoje Seznam.cz ani žádné z jeho redakcí.

Jiří Čapovec je celostní terapeut, kouč a mentor - dále je zakladatel celostního přístupu a celostní medicíny pro duševní zdraví a léčbu duševních a psychických poruch v Česku. Kromě působení v oblasti nemocí, fyzického a duševního zdraví, se také zaměřuje na psychologii mezilidských vztahů (individuální i párová terapie). Je spoluzakladatel značky cesta relaxace spolu s jeho partnerkou, koučkou a terapeutkou Lenkou Heczkovou.

Ve své praxi používá techniky, metody a postupy, které jsou odborně, lékařsky a vědecky prověřené v kombinaci s jeho osobními zkušenostmi ze svého života a své praxe. Vše je navrženo tak, aby došlo u tebe k trvalým výsledkům a trvalému uzdravení.

Celostní medicína je o propojení všech aspektů života, proto ve své praxi využívá i další obory jako je osobní rozvoj, psychosomatika, epigenetika, biohacking, zdravý životní styl, celostní přístup a funkční medicínu, poznatky z oblasti neurovědy a neuroplasticity a další.

Dále s partnerkou Lenkou založili projekt a web relaxhudba, který je zaměřený na meditace, relaxační a meditační hudbu, programování mysli, podprahové nahrávky a mnoho dalšího.

Relaxační a meditační hudbu, meditace a další video obsah najdete také na našem youtube kanále cesta relaxace.