Hlavní obsah
Aktuální dění

CohenTheBarbarian, český dobrovolník na Ukrajině, přišel o nohu

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: https://www.freepik.com/free-photo/3d-render-soldier-walking-poppy-field_1250547.htm#query=war&position=14&from_view
22. 5. 17:19

CohenTheBarbarian je přezdívka twitterového účtu, pod kterou vystupuje bývalý český dobrovolník na Ukrajině. Ale v dubnu byl při výbuchu vážně zraněn. Jeho účet začal být zase aktivní 12.5.

Článek

Cohenův účet byl před incidentem aktivní naposledy 2.4. Pak dlouho nic a 18.4 informoval iDNES o jeho zranění. Jeho noha měla být zachráněna, ale na twitteru oznámil, že nohu již nemá.

Poprvé po několika operacích se Cohen ozval 12.5. Jeho tweet měl během chvíle stovky liků a spousty podpůrných komentářů. Je vidět, že na něj čekala spousta lidí. Operace má na Ukrajině.

Po několika dnech informoval, že má operace velmi často. Několikrát týdně. Ale je na tom čím dál lépe. Pomáhají mu přátelé.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz