Hlavní obsah
Sport

Madrid zasáhla vlna zranění. Kdy se budou moci hráči vrátit do klubu?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: GOALGONZO
30. 8. 18:49

Na začátku sezony měl Real velkou smůlu: hned v prvním měsíci přišel o šest hráčů najednou. Každý z nich má dlouhou cestu k uzdravení, ale jaký je časový rámec?

Článek

Podívejme se, kdo je venku a kdy by se měli hráči očekávat zpátky na hřišti.

Ferland Mendy - po reprezentační přestávce

Francouz utrpěl další svalové zranění během předsezónní přípravy a od té doby podstupuje rehabilitaci, ale k návratu do sestavy je velmi blízko.

Dani Ceballos - po reprezentační přestávce

Španěl se zranil před začátkem předsezónní přípravy a na turné po USA neodjel. Tento víkend by mohl hrát proti Getafe, ale Ancelotti pravděpodobně nebude riskovat. Na jeho definitivní návrat se po přestávce vyplatí počkat.

Vinicius Junior - začátek října

Viniho zranění je pro Ancelottiho vážná rána. Bude muset přehodnotit svou základní sestavu. Brazilec určitě vynechá celé září, jeho návrat se očekává v prvních deseti říjnových dnech.

Arda Guler - konec září

Turecký zázrak si vedl v tréninku velmi dobře, ale ve Spojených státech se zranil. Po operaci by se měl chlapík vrátit na hřiště koncem září.

Eder Militao - polovina dubna

Brazilec si v zápase proti Athleticu z ničeho nic přetrhl křížové vazy. Vyžádal si operaci, která by ho vyřadila z téměř celé sezony. Návrat Militao je plánován na polovinu dubna 2024.

Thibaut Courtois - polovina dubna

Courtois utrpěl stejné zranění jako Militao. Thibault začal s rehabilitací dříve, ale jeho časový rámec je podobný jako v Brazílii.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz