Hlavní obsah

„Rivalita skončila.“ Ronaldo oznamuje konec letitých bojů mezi ním a Messim

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: GOALGONZO
7. 9. 8:20

Cristiano Ronaldo chce ukončit nekonečné hádky mezi svými fanoušky a fanoušky Lionela Messiho. Portugalský útočník věří, že oba dosáhli velkých výšin a nemá smysl je porovnávat.

Článek

Rivalita mezi mnou a Messim byla dobrá. Lidem se to líbilo. Teď je tato rivalita u konce,“ řekl Ronaldo na tiskové konferenci před portugalským kvalifikačním zápasem o Euro 2024. - Pokud milujete Cristiana, nemusíte Messiho nenávidět a naopak. Změnili jsme historii fotbalu."

Před 6 lety, v roce 2017, Ronaldo řekl, že jejich rivalita s Messim teprve začíná. Oba hráči tehdy vyhráli po pěti Ballon d'Or. Ale čas uplynul, nyní vystupují na různých kontinentech a Krish je připraven vyhlásit příměří.

Portugalec má jistě pravdu, že oba změnili historii fotbalu: dohromady nastříleli v oficiálních zápasech více než 1600 gólů. Je pravděpodobné, že v příštích letech neuvidíme tak jasnou a vyhrocenou rivalitu.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz