Hlavní obsah
Láska, sex a vztahy

Zbavte se otravné milenky!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Prettysleepy/Pixabay
2. 8. 11:06

Nevěra je nepříjemný zážitek. O to víc nepříjemnější, když vás kontaktuje ona slečna a žádá, abyste jí manžela přenechala.

Článek

Nevěra je věc, se kterou se setkává pomalu každý druhý z nás. Někdo ji odhalí a někdo o ní ani neví. Ti šťastnější ji nikdy nemusí řešit.

Nikdy jsem neměla potřebu lézt někomu do vztahů, vždy jsem si vybírala i pro milenecké vztahy svobodné muže.

I přesto dokážu pochopit, že se někdo zamiluje, může to být i dlouhodobá kamarádka vašeho manžela, která bude najedou osamělá nebo znuděná svým dosavadním vztahem. Také to může být atraktivní žena, která se snaží být vždy středem pozornosti a pro její sebevědomí je nutné být středobodem pro všechny muže v okolí. A pak může být na vině i váš muž, který je úplně stejný jako tyto ženy.

A poslední skupina žen, co mají ve zvyku pravidelně si hledat zadané muže, kterým to doma funguje. Předpokládám, že mají pocit, že když vidí jak jim to funguje v dosavadní rodině, bude to fungovat i v rodině, do které přejdou.

Co na tom, že během paralelního vztahu, který si vytvoří se z nich stanou lháři a podvodníci. Protože, když podvádíte musíte soustavně lhát, tajit, přetvařovat se a vymýšlet si..... Začala byste si vědomě s někým takový vztah, kdyby jste to o něm na počátku věděla?!

Obvykle něco tušíte, ale váš mozek si to nechce připustit. Zvlášť pokud spolu doma v pohodě vycházíte, vše v domácnosti klape a případně spolu máte děti. Nevěra často není tak ani o vás, pokud se snažíte o funkční rodinu se vším všudy, jako spíš o něm a jeho pocitech.

Je pochopitelné, někde mimo domov potkají někoho upraveného, namalovaného, kdo možná nemá ani děti a tak má mnohem víc času se starat o svůj zevnějšek. Navíc veškerá pozornost této ženy je věnována jen jemu. Není dělená péčí o děti. Jsou spolu jen občas, nikdy ji nevidí neupravenou nebo špatně naloženou. A to vzrušení, které už doma v tom stereotypu a shonu dlouho necítil…

Nějak mu nedochází, že ani vy doma, protože jste v úplně stejném blázinci péče nejen o děti, ale i o něj.

A do toho všeho vám začnou chodit sms, ve kterých se dozvíte, že vás právě kontaktuje slečna, která má poměr s vaším mužem.

Manžel se začne vymlouvat, že ho tahle slečna už dlouho uhání, ale, že ho vůbec nezajímá, a že vám chce rozbít vztah. Pro váš časem nabitý program a pohodlný život je snažší potlačit pochyby a věřit jemu, i když v podvědomí víte, že vše může být jinak.

Každopádně slečna vás bombarduje dál. Nevím, kde tyto slečny tu drzost berou. Kdyby s nimi Váš manžel chtěl žít, pak by k nim odešel.

Co teď? Za prvé, za celou tu situaci může především váš manžel a ona slečna, která přestože ví, že máte rodinu, ji chce rozbít a rozhodně na to nemá žádné právo. Proč byste vy měla trpět za chyby jich dvou. Můžete se s ní setkat, ale uslyšíte hromadu jejích představ, takže pokud nechcete vidět reálné fotky nebo sms, abyste se s partnerem rozešla, nedělejte to. Pošlete jí sms, že vás nezajímá a pokud vás bude nadále obtěžovat, podáte na ní trestní oznámení za stalking. Pokud to nepomůže, musíte se zapřít a na policii opravdu jít. Případně můžete podat žalobu a požádat soud o zákaz kontaktu s vámi.

Další možnost je zbavit se manžela i milenky. Aneb udělat z milenky partnerku. Partnerovi skončí rozrušení z toho, že dělá něco zakázaného, taky mu skončí veškerý servis, na který si zvykl. Proč mu máte prát a vařit vy. Spí s ním ona, ať se o něj postará. Teď už ji nebude vídat vždy jen upravenou a v dobré náladě. Když jsme zbláznění děláme si o druhém člověku, kterého vlastně neznáme dokonalé představy, které samozřejmě nejsou v běžném životě reálné. Často se pak tito partneři po probrání do reality rychle vracejí.

Také tím, že partnera pošlete pryč ať se rozhodne mimo rodinu, dáte jasně najevo, že pokud se bude chtít vrátit, po druhé už takové chování tolerovat nebudete a vztah ukončíte. Źe má možnost se vrátit bych mu rozhodně neříkala, nechala bych to na něm.

Otázkou pak je, chcete ještě takového partnera?! Je opravdu těžké a jiné žít s někým komu nevěříte, s člověkem, o kterém jste si předtím mysleli, že mu věřit můžete. Přesto může nevěra přinést i pozitivní věci. Ale o tom až v některém z příštích článků.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz