Hlavní obsah

Fialo, vážně jsi to zatáhnul ze svého?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

22. 9. 18:52

Premiér mezi lidi tak často nechodí, a když už, mnoho z nich toho využije a tvoří s ním videa jako o závod. A pak je radostně zveřejňuje na sítích.

Článek

Zrovna včera mi padlo do oka jedno, kde stál premiér uprostřed hloučku ne zrovna jemu nakloněných občanů. Vyčítali mu, že si víc hledí Ukrajiny než vlastní země, že rozdává Ukrajincům na úkor Čechů, kterým se rapidně snížila a ještě sníží životní úroveň.

„Ne ne, není pravda, že naše pomoc bratrskému národu je na úkor českých občanů. To se jich vůbec nedotkne!“, oponoval pan premiér. A nutno říci, že tahle odpověď diskutující pěkně naštvala. „Cožpak vy nevidíte, jak vše zdražilo? Jak nejsou léky? Místa ve školách? Že nemůžeme najít doktora?“, chrlili občané jeden přes druhého. Ale dostávali stále stejnou odpověď - to s naší pomocí Ukrajině nesouvisí.

Vážně, pane Fialo? Z čeho tedy platíte dodávky zbraní, léků a dalších potřebností? Z čeho platíte zdravotní péči o zde pobývající Ukrajince? Z čeho platíte pobyt ukrajinských dětí ve školách? Kdo platí ukrajinské učitelky a asistenty? Vy jste to snad zatáhnul z vlastní kapsy? Těžko, viďte? (Jestli ovšem státní kasu nepovažujete za vlastní, čemuž mnohé nasvědčuje).

Vy vše platíte z našich peněz! Ano, našich! Stát žádné nemá, jen ty, které získá od občanů a firem! A nebo vše platíte na dluh. A kdo ten dluh splatí? Zase my, občané!

Ještě byste se mohl vymlouvat, že na pomoc Ukrajině nám přispěje EU. A už jsme něco dostali? Houbičky s octíčkem a sladké sliby, jako vždycky, že ano? No, premiére, pěkně, tedy vlastně hodně nepěkně lžete! A není to poprvé. Kdyby práce vaší vlády byla dobrá, nemuseli byste chystat reklamní kampaň na obranu svých kvalit za NAŠICH!!! 40 melounů!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz