Hlavní obsah

Mezi odpůrci demonstrací se šíří podivná nemoc

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

18. 9. 14:06

Záchvaty vzteku, nadměrné slinění, omezená schopnost vnímat mluvené slovo a dětské lhaní, to jsou projevy nové choroby objevující se u odpůrců demonstrací. Tedy těch proti vládě.

Článek

Paní Samková skutečně na sobotním Václaváku poněkud šokovala větou „nechci patřit na západ“. Ale když dodala, že myslí ten západ, co má plná ústa demokracie, ale stále dál nechutně vykořisťuje své údajně bývalé kolonie (zářným příkladem je Francie), lidé souhlasně zabouřili.

Copak se vám na tom nelíbí, Petronie? Lže snad paní Samková? Pročpak teď dochází v afrických zemích k bouřím a převratům?

Na druhou stranu chápu váš údiv nad názory paní Samkové - vy jste totiž neslyšel její vyprávění na YouTube o její nedávné návštěvě Rwandy. Jela tam kvůli zvědavosti, jak se tam vypořádali s bratrovražednou genocidou a jejími následky. A zjistila, že se vypořádali velmi důsledným potrestáním viníků. Proto na pódiu hřměla, že žádná lumpárna nesmí být vymlčena. V rozhovoru na YouTube upřesnila ony lumpárny - kolaborantství za války, komunistické prasárny 50.let, zrada v 68…

Je právnička, tak asi nemluví tak zcela z cesty, když obviňuje současnou vládu z aktivit až vlastizrádných, že? Jen nákup předražených a zcela zbytečných zbraní je velmi diskutabilní. My, dezoláti, jak nás titulujete, rozhodně panu premiérovi nebaštime řeči o hrozícím nebezpečí. Kdo by nás měl jako ohrožovat? Sousední státy, které jsou s námi v NATO? Nebo myslíte, že nás napadne Putin? Proč by to dělal? Nikdy ani nenaznačil, že by nás chtěl přepadnout! Musel by přejít celou Ukrajinu, a jak vidíte, už rok a půl zůstává za Dněprem, a pak napadnou třeba Slovensko nebo Polsko - státy NATO. Prostě Fialovo strašení je lež jako věž sloužící ke krytí neprůhledných kšeftů!

Taky mě pobavila slova o tom, že Rajchl propaguje Orbánovu cestu. A vy dodáváte „ne, že by o ni někdo stál“. Vy mluvíte za celý národ, Petronie? I kdyby o ní stál jen jediný občan, je váš poddotek dle důkazní logiky lživý.

Lžete i tvrzením, že pochod na Letnou ucpal magistrálu v obou směrech. Policie pochopitelně hlídala, aby polovina zůstala volná.

A váš předpoklad, že homosexuálové nutně podporují pitomosti LGBT propagandy, považuji za sporný, ba chybný.

Příště se zbytečně nerozptylujte pro vás nepřátelským děním a neohrožujte své zdraví, ale uspořádejte si vlastní demonstraci - na podporu vlády. Asi se vás moc nesejde. Jako v sobotu na Staromáku - dva mládežníci s ukrajinskou vlajkou a přenosový vůz ČT!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz