Hlavní obsah

Několik titulků z jednoho dne a hned vám stoupne tlak

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

21. 9. 15:54

Přinejmenším obočí údivem vysoko na čele, vyšší tlak nebo rovnou infarkt hrozí člověku pri pohledu na zprávy dnes a denně. Nebo se musí naučit dělat si z nich legraci.

Článek

Zákaz ukrajinského obilí, žádají naši zemědělci. A můžeme se jim divit? Úrodu měli pěknou, doufali, že si trochu vydělají, a bác - vláda sem naveze obilíčko od ukrajinských kámošů a vlastní lidi ostrouhají. Člověk si říká, jak je možné, že polští, slovenští nebo maďarští politici mají bližší košili než kabát, kdežto ti čeští to mají opačně?

Čeští politici nás poškozují, stěžuje si Jourová. Prý proto, že si myslí, že vědí víc než Brusel. No, paní Jourová, o fungování své země a o tom, co trápí její obyvatele toho určitě (aspoň někteří) vědí stokrát víc než nějaký Brusel, a to včetně vás!

Nikdo nás nemůže nutit, dupli si Poláci ohledně migrace. A já jim ten názor chválím. Jen kdybych nevěděla, že úplatný polský diplomat prodal šest milionů (!) polských pasů utečencům z Afriky a Asie a ti se s nimi teď radostně rozběhli po Evropě.

Prezident mluvil s Lichenstejnskym princem. Je čas, aby Česko vrátilo majetky. Je prý nespravedlivé, že na ně uplatnili Benešovy dekrety, protože Lichtenstejni nejsou Němci. To možná nejsou, ale kámoši fašistů nejspíš ano. Prezident Klaus s kancléřem Kohlem uzavřeli smlouvu o tom, že už se k Benešovým dekretům nebudeme vracet a uděláme co nejtlustší čáru. Nechápu, co do toho vrtá tohle prezidentské embryo. Kdopak mu to nakukal? Že by přítel po boku? A kdo to nařídil příteli? Respektive, kolik mu za to kdo slibil?

Vnitro rozjede velkou reklamní kampaň. Bude trvat až do eurovoleb a vyjde na 32 miliónů. To je chybný titulek. Mělo by se spíše oznamovat, že vnitro rozjede velkou (vlakovou) loupež. Protože co jiného je zaplatit si vlastní propagaci ze státní kasy, než zlodejna? A mimochodem, nevíte, jestli už Rakušan vrátil ze svého do státní kasy ty výdaje na jeho pytel a na platy policajtů, kteří ten jeho vak hlídali?

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz