Hlavní obsah

Pamatujete na Fialovo "korunka ke korunce"?

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

29. 9. 9:27

Co je to 40 miliónů vyhozených na reklamu, co je pár milionů za prošlé vakcíny…

Článek

Milióny sem milióny tam, to prý je nic ve srovnání s miliardovým rozpočtem, valí se na nás od vlady i médií. A já nestačím žasnout!

Pamatujete, jak loni vláda snížila DPH na benzín o 1 korunu? My jsme křičeli, že je to jako nic, že si prodejci hned přihodí na ceně a my žádnou úlevu nepocitime. A pan Fiala mával zpoza pultíku vztyčeným ukazovákem a nabádal nás ke skromnosti. „Korunka ke korunce a hned ušetříte stokoruny“, poučoval nás pan profesor.

Tak proč se, sakra, neřídí vlastní radou? On miliónek k miliónku dá miliardičku jen to hvízdne! Dokud si tohle vláda neuvědomí, k žádnému šetření, natož snížení zadluženosti nedojde! Radit občanům, aby si vážili každé koruny a sami přitom rozhazují milióny - to je odporné pokrytectvi. A u této vlády rozhodně není jediné!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz