Hlavní obsah
Názory a úvahy

Zpětná vazba aneb když my hledáme nás

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

19. 8. 18:16

Svatba se odkládá, ale obloha vcelku bez mráčků. Teď by mě k tomu zajímalo, kdo tu všechno je! Zdravím vespolek!

Článek

Stalo se, že se o mně partner omylem vyjádřil nelichotivě - tedy, špatně jsem ho pochopila! Už je to pryč, ale dejme tomu, že by ještě nebylo… Být to jen před pár lety, rozteču se do stran a vliju do kanálů! Teď to se mnou pohne stejně, jako se mnou cloumá rohožka u sousedových dveří. Proti gustu žádný dišputát - vyzbrojena čerstvým poznatkem, že už si můžu vzít i sebe, odcházím k zrcadlu a ptám se: ,,Půjdeš se mnou do kina?" Řekla, ,,Ano!"

Nelze tvrdit, že by mě ta vylisovaná paní nějak zvlášť okouzlovala! Úplně mi stačí vidět, jak se pokouší osprchovat umyvadlo a plete si páky! Kdyby alespoň uvařila pořádný guláš nebo se učila cizí jazyky! Ne! Ona si koupí časopis a šmíruje, co má kdo na záhonu! Vzhled - budu diskrétní, ale až na nějaké fotbalistické detaily to není můj typ!

Začínám mít podezření, že chystám sňatek z rozumu. To tedy ne, do něčeho takového nejdu! Bude lepší, když se my dvě domluvíme, že se máme rády a že spolu chceme být! Věrnost si ale slibovat nebudeme! Vzhledem k tomu, že obě nejsme právě krasavice, je tu nebezpečí, že se objeví někdo, jako … víme, kdo, a jedna z nás bude v čudu a druhá vezme kramle! Můžeme sice zapracovat na svém zapalování, charakteru i vizáži, ale tím si nepomůžeme! Naopak, hrozí, že někde někoho uchvátíme a začneme si zahýbat!

Jak už jsem se zmínila, máme se rády, ale asi se nemilujeme, natož abychom po sobě toužily! Nevadí, ono se ukáže, co dál! Tak si tu s paní ze zrcadla sedím a píšu, a až se mi podaří výtvor odeslat, uvidím, jestli přijde odpověď! Třeba bude někdo souhlasit a někdo zas dá najevo nevůli, ale o tom ten život je! Jestli si někdo líbá, možná napíše ,,Polib si!" To bych nepřeháněla!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz