Hlavní obsah
Umění a zábava

Ondřej Gregor Brzobohatý konečně v klidu. Matka mu schválila třetí manželku

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: David Sedlecký + Mhornik / Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported license

Daniela Písařovicová má vzdělaní, inteligenci a „jistou úroveň“. Hana Gregorová Brzobohatá může být spokojená.

18. 9. 14:25

Bude ještě další pokus? Ne, hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý ve svém soukromí zřejmě našel klidný přístav. Až třetí svatbu mu posvětila náročná matka. Údajná lesbička a krásná miss jí nestačily.

Článek

Konec jako v romantickém dramatu Casablanca z roku 1942. Hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (40) si totiž o minulém víkendu, v přísně střeženém soukromí italského Lago di Garda, vzal moderátorku Danielu Písařovicovou (44). Ale zpět k filmu a jeho slavné poslední větě z úst Humphreyho Bogarta. „Myslím, Danielo, že tohle je začátek nového přátelství,“ zněla by z úst herečky Hany Gregorové Brzobohaté (71), matky zmiňovaného umělce, parafráze tohoto výroku. Jen na okraj, původně byl adresován francouzskému důstojníkovi při společném odchodu z letiště.

Předchozí sňatky svého syna totiž neschvalovala a své zklamání dávala veřejně najevo. Ani Taťána Kuchařová (35), nejkrásnější žena světa z roku 2006, jí nebyla dost! „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ vyjádřila se tehdy Gregorová. A to nemluvíme o PR manažerce Johaně Indrákové (43), kterou si Brzobohatý vzal před patnácti lety. Tehdy ještě žijící otec Radek Brzobohatý (1932-2012) ani matka na svatbu nepřišli, protože je iritovalo její nižší vzdělání. Ještě více prý byli pohoršeni jejím údajným předchozím vztahem s jinou ženou.

Freud by měl radost

O téměř oidipovském vztahu mezi matkou a synem nebylo u Brzobohatých nikdy pochyb. V psychoanalýze, jejímž průkopníkem byl rakouský lékař Sigmund Freud, se Oidipův komplex nazývá těsný, až sexuálně podbarvený vztah mezi matkou a synem. Před sedmi lety to Brzobohatý nepřímo dokázal i dalším neobvyklým krokem. „Na příjmení Brzobohatý si vylamují zuby i čeští moderátoři, uvažoval jsem tedy o jméně Gregor, které patřilo mému dědečkovi z maminčiny strany a které je mnohem víc mezinárodní,“ zdůvodnil to množícími se nabídkami práce ze zahraničí. Od té doby se tedy představuje jako Ondřej Gregor Brzobohatý.

A jaké jsou vztahy dvakrát neúspěšné tchyně s novou snachou? „Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka. A nohy má až někam sem,“ ukazovala spokojeně Gregorová Brzobohatá v TV magazínu Showtime. Že si dvě nejdůležitější ženy v Brzobohatého životě skutečně padly do noty, se potvrdilo i před rokem na premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody. Fotografové je zastihli v družném rozhovoru, nechybělo ani objetí a spiklenecké pomrkávání. Pokud by tedy dnes nějaká sázková kancelář vypsala sázku na pevnost právě uzavřeného svazku, byl by její kurs jistě příznivější vůči jeho trvání než naopak…

Seznam zdrojů:

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/180484/za-rozvod-brzobohateho-muze-nevera-a-tchyne.html

https://cnn.iprima.cz/gregorova-o-zenach-brzobohateho-syn-mel-na-vic-miss-world-nic-neznamena-54238?utm_

https://zeny.iprima.cz/hana-gregorova-o-ondrejove-detstvi-nekdy-mi-ho-bylo-az-lito-112830

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:
Daniela Písařovicová

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz