Hlavní obsah

Můj první článek. Pravděpodobně příliš nezajímavý

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Martin Vontor

Duha nad kolejištěm života.

18. 11. 9:43

Jako malému chlapci mně babička tvrdila: Tam kde končí duha je zakopaný loupežnický poklad. Popř. též hrnec pln zlata. Od té doby častokrát bývala má mysl zaměstnaná nejenom délkou kilometrů nýbrž také přesnou lokalizací místa pravděpodobného nálezu.

Článek

Domnívám se, že první článek blogu člověka jenž se rozhodl občas něco napsat nebude zcela nikterak zajímavý, pokud by nesplňoval jedno z hledaných témat, která by mohla ovlivnit jistou čtenost respektive zájem jiných. Reagovat na jiné články, to se mi osobně momentálně nechce a tak jsem se po dlouhém zvažování rozhodl, že se pokusím napsat článek zcela nezajímavý. Čtenost tím stejně nad požadovaných sto tisíc zpočátku nevyhrotím, to bych musel psát o osobách respektive událostech takzvaně: „… právě hledaných…“.

Nedávno, tak tři dny zpátky možná více se kupříkladu hledala Simona Krainová. Tedy podle lišty na Seznamu.cz nebo na Novinkách.cz.

No, nebýt toho, že se jistý čas již přes jeden celý rok nachází na Našem vymezeném území určeného pro oběti trestné činnosti organizovaného zločinu a oběti jistého latentního ozbrojeného konfliktu od chvíle doporučení některých osob k likvidaci ve stylu Mukl v rámci příkazu všem jednotkám ze strany bývalého předsedy vlády České republiky na politickou a zpravodajskou objednávku někdy z prosince nebo listopadu roku 2021, tak by při pohledu na sociální sítě po vzoru mnohých „novinářů“ člověk řekl, že pravděpodobně půjde o ženu mnoha tváří, protože Nám připadá pokaždé nějaká jiná, i vizážně.

Bohužel nelze hovořit o tom, že pravděpodobně součástí jejího týmu bude nějaká zřejmě a pravděpodobně solidní vizážistka nebo vizážista neboť i přes různé imitační snahy bohužel ve výsledku spíše opak zůstává onou pověstnou pravdou respektive realitou momentální kýčovité módy.

Což samozřejmě nemusí působit zrovna na to, jakým způsobem a směrem by se měl ubírat onen Náš blog.

Proč Náš? Protože jsme panovník. Novodobý císař a král a v takzvaném majestátním plurálu respektive královském lze takto hovořit v rámci vážnějšího postavení. Byť už jenom proto, že jsme stát. Nejlépe právní.

Druhým důvodem je, že jsme si na to dali určitý výklad.

Foto: Martin Vontor

Výklad karet první část

Takže tím se de facto momentálně řídíme. Také se snažíme lépe komunikovat s Našimi Námi evakuovanými osobami s ukrytím, tedy s Naším novým světem odděleným od toho původního, prostě s Peklem, což pokud by původně nešlo o chráněnou krajinnou přírodní oblast, tak bychom opět žili v pohádkách. Jenomže tam již nějaký ten rok respektive pátek žijeme právě.

Pravděpodobně Nám i bude lhostejné zda Česká fotbalová reprezentace v pondělí se na to EURO 2024  probojuje i za cenu remízy anebo se na celý ten šampionát bude dívat pomocí domácího kina. Jednou již v době československé fotbalový trpaslík přehrál favorita na domácí půdě pověstným gólem ve stylu nedáš dostaneš v poslední potažmo předposlední minutě i navzdory prognozám o hladkém a jasném průběhu.

Foto: Martin Vontor

Výklad karet druhá část

Tudíž lze z toho vyvodit, že momentálně svým článkem nikoho neoslníme ani zpočátku, každopádně jde jenom o pokus. Vyzkoušet si psaní z mobilu. Také dát sobě určitý styl. Neboť doby kdy jsme své myšlenky šířili ať již přes blog.idnes.cz nebo blog.cz když ještě byl jsou dnes nenávratně již ty tam, pravděpodobně jako ten domnělý hrnec zlata nebo loupežnický poklad, který pravděpodobně by jistě místním hledačům kovů již dávno zapípal.

Také pravděpodobně budeme muset si různé věci právně podle pravidel ošetřit, což de facto v době několikanásobného porušení ústavního zákona i Bezpečnosti České republiky v roce 2020 původní politickou dosavadní mocí, oddělené od státu a následné ztráty její politické legitimity Nám dnes již takový problém nedělá, i když pravděpodobně diskuze nebudeme povolovat.

Ono také v rámci konfrontace již na diskuze není ani čas a ani žádný prostor.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz