Hlavní obsah
Hry

Rockstar se pokouší oslavit 10 let, mnohé nechává v zoufalství

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Mefhtamine
17. 9. 10:32

Je čas se ponořit do světa, kde se virtuální realita setkává s kriminálním podsvětím, a to díky žhavému jubileu.

Článek

Připravte se, milí čtenáři, na vzrušující jízdu pamětí, kde se budeme věnovat jednomu z nejvýznamnějších okamžiků v historii herního průmyslu. Je čas se ponořit do světa, kde se virtuální realita setkává s kriminálním podsvětím, a to díky žhavému jubileu.

Představte si chvíli, kdy vývojáři Valve na Steamu rozhodli oslavit dvacáté narozeniny této ikonické platformy. Bylo to něco, co nás všechny ohromilo a přivedlo nás k úvaze - co asi připraví Rockstar, ti mistři za Grand Theft Auto, když se blíží desetileté výročí naší oblíbené hry Grand Theft Auto 5?

Bohužel, milí přátelé, jsme zatím zůstali bez odpovědi, neboť toto velkolepé jubileum bude slaveno až v neděli. Ano, deset let plných adrenalinu, kriminálního dění a úžasných zážitků s Michaelem, Franklinem a Trevorem. Pamatujete si je ještě? To byla doba, kdy se hra poprvé objevila na konzolích PlayStation 3 a Xbox 360. Ach, jak rychle letí čas!

Foto: Mefhtamine

Ale to nebylo všechno, milí přátelé. GTA 5 následně našlo cestu i na moderní konzole a počítače a vtisklo nám nezapomenutelný příběh, který nám vryl do paměti. A co teprve multiplayer - ten stále žije a vládne hernímu světu.

Ano, právě GTA Online se stalo hrdým vítězem, dominujícím světovým žebříčkům prodejnosti. I po deseti letech se drží na vrcholu prodejnosti her v Spojených státech i Velké Británii. A co víc, stalo se nejprodávanějším titulem v Evropě v červenci tohoto roku, před FIFA 23, Red Dead Redemption 2, Diablem 4 a Hogwarts Legacy. Ano, to je výkaz prodejnosti, který stojí za povšimnutí!

A co dál, ptáte se? Rockstar nás svým tahem doslova dostal do pasti. Plány na rozšíření singleplayerového příběhu šly stranou a veškerá pozornost byla soustředěna na obohacování toho nejlepšího - multiplayeru.

Foto: Mefhtamine

Ale počkejte, to není všechno! Ve svém úžasném stylu, který nás baví tak dlouho, Rockstar nám k tomuto výročí připravil trojici stylových oblečků, inspirovaných našimi oblíbenými hrdiny z singleplayerové části. A víte, co je nejlepší? Tyto obleky jsou zdarma a čekají jen na vás. Stačí se přihlásit do GTA Online do 27. září a jsou vaše. K tomu dostanete i několik úžasných skinů pro Micro SMG, Carbine Rifle a RPG Launcher. A pokud se pustíte do akce, získáte čtyřnásobné odměny za splněné úkoly v multiplayeru. To je přesně ten druh pozornosti, který milujeme!

Ach, ale co je to? Nové vozidlo Bravado Hotring Hellfire dorazilo jako součást této výroční aktualizace do GTA Online. To je jako třešnička na dortu, který nám Rockstar připravil k tomuto skvělému jubileu.

Ale víte co, milí přátelé, někteří z nás chtějí víc. A kdo by se divil? Hra, která se prodala víc než 185 milionkrát, si zaslouží více než jen trojici oblečků a nový vůz. Fanoušci se bouří na sociálních sítích, doufají a modlí se za to, aby se v neděli, nebo možná i během následujícího týdne, stalo něco, co nám doslova vyrazí dech - představení Grand Theft Auto 6! To už Rockstar potvrdil, a dokonce se nám před rokem dostaly do rukou první záběry ze hry a spousta pikantních detailů.

Takže, milí přátelé, zůstaňme v očekávání a držme palce, že nás Rockstar brzy překvapí něčím, co nám ještě dlouho zůstane v paměti. Osmělte se a usedněte do svých oblíbených aut, protože Grand Theft Auto slaví desetileté výročí a tohle jubileum si zaslouží oslavit ve velkém stylu!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz