Hlavní obsah

Vážený pane Prezidente

Jakkoliv se mi nelíbí boj zbabělců z řad redakce zpravodajství za poplatky, tak se mi nelíbí, Vážený pane Prezidente, Váš boj za účast na sumitu NATO v Ankaře. Je to ve své podstatě o stejném. O egu.

Článek

Argema: Řád je zákon

Jako dítě byl jsem chován, k pořádku jak káže řád. Ještě nevím zda je správný, to se léty poznává. Plno rádců, slov a smetí , jen ten řád tu věčně stál Řád, řád je zákon, kdo ho zná ten vládne nám. Řád, řád a předklon, ohnout záda před ním mám. Kdo ho vlastně sestavil, kdo ho pravdou nazývá. Že by se nám představil, do očí se podívá a řekne. Řád je zákon

Vážený pane Prezidente. Po letech tzv. prezidentů pana Klause a pana Zemana, za které se stydím,mám konečně prezidenta za kterého se nestydím. Jim šlo pouze o ego, Vy jste. Jste jím i  díky tomu zvednutému svetru. Prezident člověk.

Vážený pane Prezidente. Díval jsem se na internet na zástupce jedotlivých států na sumitu. Moc prezidentů tam není. Dva ze se stěžejních států EU, Německo a Francie. Za Francii jede prezident, za Německo premiér. A hádají se snad o tom, koho poslat? Zatím jsem o tom nikde nečetl. A to by bylo sousto pro média.

Vážený pane Prezidente. V dětství jsem byl uchvácen filmy s asijským bojovým uměním. A když jsem se touto východní duchovní cestou zabýval, najednou jsem poznal, že ten vnější boj,  umění boje hmotného těla není nic. Tělo bylo až na konci. Boj byl až na konci. Na začátku vždy byla myšlenka, kterou nám ve své podstatě sdělil i Ježíš: Miluj bližního svého jako sebe samého. A miluj i své nepřátele. Kdo z nás to dokáže?

Vážený pane Prezidente. Nechte pana premiéra žít v iluzi vítězství. Vždy Vás budou zobrazovat jako člena opozice. Tomu nezabráníte. Jedna vyhraná bitva nevyhrává válku. Vesmír nezná pojem času, události, odplaty. Vesmír jen je. A hloupý člověk bojuje o něco a za něco, co je Vesmíru jedno.

Vážený pane Prezidente. Pane Petře Pavle nebo Pavle Petře? Jsem Petr jménem. Prý skála. Jak mohla tahle skála během jedné noci třikrát zapochybovat? Nebojujte, jen buďte. Že nejste členem oficiální delegace? Vždyť je to jedno. Sumit má i neoficiální část. Tak sedněte na motorku a jeďte tam. Sám za sebe. Za člověka. Proč jedete na Grand Prix do Brna inkognoto a tady se bojíte být neviditelný? Vesmír nepotřebuje funkce, k čemu by mu to bylo? Za člověka, co sice vystudoval za komunismu a musel podepisovat lejstra, že je třídně uvědomělý, ale pak pracoval v systému NATO . Kdyby o Vás pochybovali, nikdy by jste se nedostal na pozici v těch nejvyšších sférách NATO. Vždyť to vidím. Zachránil jste mnoho životů. Jenže některé zajímá pouze to, že jste byl v KSČ. Je to opravdu tak důležité? Premier pan Babiš byl prokazatelně členem KSČ i členem a gentem STB. Jenže kobliha zadarmo udělá i  s vlky beránky Byl jste v KSČ , ale svým následným životem jste pro mne prokázal: VY JSTE MŮJ PREZIDENT.

Vážený pane Prezidente. Války byly, jsou a budou. To nelze změnit.

Šrí Chinmoy: Nebude mír ve světě, dokud nebudeme mít mír sami v sobě. Teorie za jedna, praxe za pět. Proč? Je jednudušší bojovat proti vnějšímu hmotnému nepříteli. A můžeme definovat Boha? Dát mu hranice, pravidla? Ne. Bůh je energie. Počátek i konec.

Vážený pane Prezidente.

Chápu Vaše znechucení. V tomhle má ovšem pan premier pravdu: O zahraniční politice rozhoduje vláda. A je pouze na premiérovy, kdo tam pojede.

Vážený pane Prezidente, můj Pane Prezidente. Nenechte se pohltit funkcí. Vím jak je složité vládnout. Vládní i opoziční politici se shodnou pouze v jedné věci: Zvýšíme si mzdy a náhrady. To se opakuje po každých volbách. A skutečné řešení reality? Co to po nás chcete? Budou volby. Musíme rozhazovat. Nemůžeme řešit problémy. Až vyhrajeme, tak to uděláme. Budeme to řešit.

Děkuji Vám pane Prezidente

Plno rádců ,slov a smetí,

jenom ON tu věčně stál

Vážený pane Pane Prezidente Petře Pavle.

Argema:

Každá chvíle musí mít svůj směr, každá chvíle svoji tvář. Špatným směrem právě jdeš. Cesta zpět je tak vzdálená

Vážený pane Prezidente. Neničte se v téhle žabomyší válce. Moudrý bojovník prohraje bitvu, ale vyhraje válku. A premier pan Babiš si buduje svou cestu pro zvolení sebe sama do funkce prezidenta. Sice říká, že kandidovat nebude, jenže následně ho stejně sněm ANO jednohlasně zvolí jako jediného kandidàta. A sněm SPD jednohlasně jak jinak zvolí pana Okamuru. Pokud by tito dva pánové byli zvoleni za hlavu státu, první věc, co by udělali, by byla amnestie, jako to na Slovensku udělal ůpan Mečiar.

Vážený pane Prezidente. Pan Klaus a Zeman zcela zničili úlohu funkce Prezidenta. Dnes, když řeknete, že jste příznivec Václava Havla, tak vás zasypou odpadky. A já si pak si vzpomenu na to Vaclavské náměstí plného lidi. Tehdy jsem tam byl. A byl tam ON. Pracoval jsem tehdy na montážích v elektrárně Mělník. A přes Prahu jsem jezdil domů na Moravu. Nebyl jsem tam v ten Den. Byl jsem až pak… .

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít publikovat svůj obsah. To nejlepší se může zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz