Hlavní obsah
Nakupování

Reklamní akce po česku

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

25. 10. 17:00

Některé velké firmy si libují v naplňování přísloví jako „Sliby - chyby!“ nebo „Sliby se slibují, blázni se radují…“ Možná se domnívají, že je k takovému jednání opravňuje jejich velikost!

Článek

V pátek 13. 10. 2023 jsem obdržel od svého operátora nabídku na bezdrátová sluchátka, prý se jen musím do 31. 10. 2023 dostavit do některé z jejich prodejen a mohu si je koupit za 1,-Kč . No, kdo by nechtěl bezdrátová sluchátka za tuhle cenu?! Vydal jsem se tedy do prodejny, kde mi řekli, že mají poslední, ne ovšem na prodejně, ale ve skladu. Dodali, že mi je mohou objednat, pokud jsem si v jejich aplikaci na ně udělal registraci. Já si ovšem žádnou registraci neudělal, protože jsem nevěděl, že si ji mám udělat. Navrhl jsem tedy, že si registaci udělám. Na to mi řekli, že si ji už udělat nemohu, protože registrace jsou vyprodané jako ta sluchátka.

Obdobnou zkušenost mám ze samoobsluhy, kde nakupuji. Při nákupu nad dvě stě korun mi prodavačka dá bod. Ten pak nalepím do takové knížečky. Když je knížečka plná, mohu si koupit nějaké speciální zboží. Tedy, mohl bych, kdyby bylo. Jenomže není a já sbíral a nalepoval body zbytečně.

Měly by se to naučit, O2 i Albert, když už ty reklamní akce chtějí pořádat. A taky by se měli stydět, že to neumí. Jenomže se asi nestydí; nejspíš je jim to jedno. No, ale jestli si myslí, že se na jejich akce ještě někdy nechám nachytat…?!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz