Hlavní obsah
Umění a zábava

Kapela S hudbou vesmírnou vydává singl Svetlo. Doprovází ho netradiční klip

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: S hudbou vesmírnou

S hudbou vesmírnou. To jsou Marek Koleno, Sára Polyáková a Daniel „Sorizzo“ Kis

6. 11. 13:17

Trio S hudbou vesmírnou má za sebou velmi perné období. Kapelu opustila zpěvačka Dominika Morávková, kterou velmi úspěšně nahradila Sára Polyáková. Všichni tři pak absolvovali nespočet koncertů na Slovensku i v Čechách.

Článek

Připravili první velké setkání s fanoušky a natočili několik nových songů, ze kterých se staly top hity. Ten poslední se jmenuje Svetlo. A vychází právě dnes.

„Posledních dvanáct měsíců bylo pro naši kapelu plných, nebojíme se říct, závratných změn. Odešla Domča, přišla Sára, což je navenek to nejviditelnější. Díky partnerství s AQT, která nás dovybavila technikou, která nám chyběla, jsme se posunuli k ještě větší volnosti v naší tvorbě. Už nemusíme stále volat našim kámošům kameramanům, či mají čas, ale točíme si hned, když máme slinu a chuť. Fanouškům tak můžeme nabídnout kvalitnější vizuální zážitky z naší písňové tvorby, i z tvorby kontentů pro sociální sítě. A věříme, že právě vydaný singl Svetlo a klip k němu, toho bude důkazem,“ hodnotí jednohlasně poslední období trio S hudbou vesmírnou.

Když Marek se Sárou a Sorizzem novou písničku pouštěli kamarádům a známým, každý v ní viděl něco jiného. Jeden boj dobra se zlem, jiný střídající se životní období, někteří jen pokus natočit strašidelný klip a někteří v tom dokonce vidí paralelu se současnou politickou situaci.

„Nový song a klip k němu vydáváme s tím, že mnohé překvapíme. Od prvního nápadu, který z nás vzešel, jsme věděli, že Svetlo bude něco, co jsme nikdy neudělali. A protože se chceme posouvat, řekli jsme si, jdeme do toho. A moc se těšíme na reakce. Věříme, že budou pozitivní. A song i klip se budou líbit,“ říká Daniel „Sorizzo“ Kis.

Čerstvá novinka Svetlo ve spojení s různými vyjádřeními členů kapely na sociálních sítích, dávají stále více tušit, že S hudbou vesmírnou chystá něco víc než jen nový song. Vypadá to, že by dokonce mohlo vyjít i celé nové album.

„Zrodila se nám v hlavách taková myšlenka. Spolu se Sárou už jsme nahráli dost songů a pracujeme na dalších. Proč neudělat rovnou celou desku. A když už se blíží Vánoce, zkusíme přichystat fanouškům malý dárek pod stromeček. Proto od nich teď intenzívně sbíráme zpětnou vazbu. Například nás zajímá, jaké naše písničky se Sárou by na albu neměly určitě chybět,“ prozrazuje s potěšením Marek Koleno

„Z reakcí fanoušků vychází, že by na albu nejraději měli úplně všechny. Tak nějak jsme to čekali. Co nás ale velmi mile překvapilo, že lidé chtějí, aby na desce byly i starší hity. Například Lebo nás to ba a řada dalších. I my mezi sebou vedeme debatu o tom, který ze songů bychom měli zařadit. Které oblíbené pecky se na albu objeví. V jednom máme díky fanouškům už jasno. Třetí deska S hudbou vesmírnou se bude jmenovat Traja kamoši,“ doplňuje Marka zpěvačka Sára Polyaková.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz