Hlavní obsah

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Články najdete v sekci Moje sledované a také vám pošleme upozornění do emailu.

Na poli Public relations se pohybuji dvacet let, mám za sebou celou řadu úspěšně realizovaných projektů a měl jsem možnost zastupovat významné klienty z oblasti kulturního života, neziskového sektoru, medicíny i sféry veřejného a byznysového života. Aktuálně například slovenskou skupinu S hudbou vesmírnou. Spolupracuji s autorským divadlem RockoOpera Praha, kytaristkou Simonne Draper, herečkami Simonou Praskovou a Janou Vaculíkovou. V neposlední řadě obecně prospěšnou společností Život dětem.

V minulosti pak Helenu Vondráčkovou, Malostranskou besedou, festivalem Letňák - Léto pro všechny Pražany, Antonínem Kratochvílem Petrem Niklem nebo Janem Saudkem. V oblasti kultury jsem dále spolupracoval s Karlem Maříkem, Vlastou Horváthem, kapelami Hodiny a Lady Praga či zpěvačkou Valerií Mood. V oblasti medicíny pak s kapacitami jako jsou Bohdan Pomahač, Ondřej a Jan Měšťákovi.


Články autora

NačítámNačíst další