Hlavní obsah
Názory a úvahy

Senátorka Hamplová. Ostuda české politiky spolupracuje s neonacisty

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: FB - Jana Zwyrtek Hamplová

Senátorka Hamplová s vůdcem Slušných lidí Zdeňkem Pernicou

16. 9. 18:55

Česká politička, která se neštítí ničeho. Ani spolupráce s hnutím, jehož stoupenci mají na svědomí vraždu

Článek

„Píár“ je dřina: kde nic není, ani smrt nebere. Občan není hlupec: chlubit se IQ Einsteina, leč s mozkem Naděždy Krupské, projde leda u lůzy. Zaujmout není čím: provinční žvanění patří spíš na náves a docházka do práce v Senátu je málem na nule A když už, tak „oslňuje“ proruskými úlitbami a čirým rasismem o třídách pro Romy. Nezabírají ani průhledné tyátry: „mdloby“ po pravdivé kritice senátních kolegů a věčné kňourání o neúctě okolí.

Parazit daní, co žije z našeho, přitom dál prahne po slávě titulků: prý jí jde o život, tak se fotí s ochrankou. A světe div se: Janu Zwyrtek Hamplovou „chrání“ mužici od Brna a provaření „Slušní lidé“, o nichž v ČT před časem mluvil režisér Břetislav Rychlík: „Slušní lidé je skupina, která má kořeny v nejtvrdších jádrech fotbalových brněnských hooligans, jsou to vyhazovači, trenéři, současní neonacisté. Skupina se projevuje násilnicky, v 90. letech řada jednotlivců, kteří jsou nyní členy Slušných lidí, měla problémy se zákonem a řada z nich měla podmínku na kriminál“. Před sedmi lety se jich padesát pro změnu vydalo k domu náměstka primátora Matěje Hollana. Za to, že zorganizoval akci proti nenávisti. „Šlo o trestnou výpravu bandy rváčů“, uvedl tenkrát primátor jihomoravské metropole. V brněnském Národním divadle pak slušní lidé na podporu kardinála Duky, jenž jim za to (sic!) dokonce poděkoval, přerušili divadelní představení kvůli provokativním scénám s Ježíšem a muslimkou a násilně tlačili herce z jeviště.

Senátorka Hamplová se ale neštítí ničeho: v Brně loni umlátil kladivem mladíka zfetovaný boxer,… (sic!) stoupenec Slušných lidí. Náhodná oběť brutální vraždy měla jen krátce před svatbou a život před sebou. Pyšnit se spoluprací s hlavounem hnutí Pernicou by politikovi na západ od hranic zlomilo vaz. Na východ nic, ba právě naopak: s politiky typu kroměřížské senátorky tu „náckové“ rostou. Jste hanbou české politiky, paní Hamplová!

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Reklama

Související témata:

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz