Hlavní obsah

Zlepšení erekce - aby byl v pozoru a tvrdý jako nikdy!

Tlačítkem Sledovat můžete odebírat oblíbené autory a témata. Najdete je v Moje sledované na tomto webu nebo na Seznam.cz.

Foto: Hudson Marques https://www.pexels.com/cs-cz/foto/svetly-muz-osoba-ruce-2868876/
21. 11. 20:18

Asi většina mužů to zná. Někdy toho máte nad hlavu. Práce, stres, únava a Váš nejlepší parťák Vás najednou zradí. Co s tím?

Článek

Váš sexuální výkon zrcadlí Vaše momentální rozpoložení, zdravotní stav, psychickou pohodu. Když už se párkrát stane, že najednou Vaše chlouba začne protestovat, může Vás to ovlivnit i na další akci. Můžete se obávat toho, aby se to nestalo znovu a zablokuje Vás vlastní hlava. Velké procento těchto problémů tkví v hlavě a nejedná se nějaký fyzický problém. Pánové, mohu Vás trochu uklidit. Tím, že ženy nemají penis, nemají na něho takové nároky, jako by měly samy na sebe. Prostě penis – malý, velký, střed. Tlustý, tenký, střed. Nad tím, že třeba nestojí tolik, jak byste si představoval vy, nebo je jednou o něco měkčí/tvrdší než jindy, my tolik nepřemýšlíme. To by Vás mělo pro začátek malinko uklidnit, kvůli nám stresy mít nemusíte!

Takže první zásadní věc, trošku si to srovnejte v hlavě a nepřikládejte penisu až tak zásadní roli a důležitost. Vždyť je to jenom penis. Protestuje? Zkuste se tomu s partnerkou zasmát a prohodit nějakou srandu:“ No zlato, nedá se svítit, jdu tě vylízat, než se tady velkej šéf probere“, „Hele kočičko, jak vidíš, já tady tomu nešéfuju, pojďme si hrát chvilku jinak“. Cokoliv, dejte si čas a pohled na partnerku, jak si užívá Váš jazyk mezi stehny Vás pomůže nažhavit.

Další možností jsou afrodiziaka. Kdo by nikdy neslyšel o španělských muškách? Slouží ke kvalitnímu prokrvení, zlepšení erekce a fyzické lásky si můžete užívat delší dobu a plnohodnotněji. Klidně je nabídněte i své partnerce. Opět dokonale prokrví a zvýší citlivost i jejich intimních partií. Kromě této klasiky můžete sáhnout i po jiných potravinových doplňcích, které fungují na principu rozšíření cév a zajistí lepší průtok krve. Celkově i přiživí chuť na sex, zvětší touhu.

Slyšel jste o erekčních kroužcích? Navléknete si ho na kořen penisu. Jsou různé druhy, silikonové, kovové, vibrační, případně se používají speciální stahovací šňůrky. Kroužek krev v penisu přiškrtí a ona z něho pak nemůže tak rychle odtékat. Takto prokrvený penis bude vypadat nejen mohutněji, ale bude mít i zvýšenou citlivost. Bonus pro Vás může být i to, že následná ejakulace bude díky zvýšené citlivosti mnohem intenzivnější.

Dalším jednoduchým řešením jsou speciální prokrvovací, či dráždivé, nebo hřejivé lubrikační gely. Samozřejmě ho můžete použít i spolu s partnerkou, jejíž intimní partie prokrví také, nebo ho klidně použijte sám při sólíčku, víte jak, v rámci tréninku. 

Fajn mechanickou hračkou jsou i vakuové pumpy. Pracují na jednoduchém principu. Prostě penis „přifouknou“. Dojde k roztáhnutí cév, topořivá tělesa v penisu se zalijí krví a penis bude znatelně citlivější. Tyto vakuové pumpy klidně použijte i během předehry.

Tyto veškeré rady můžete využít i v případě, že jste majitel o něco menšího penisu, než byste si přál. Něco víc jsem rozebrala v tomto článku. Případně nějaké další zajímavé tipy a triky, jak zvětšit svůj penis můžete nalézt zde.

Máte na tohle téma jiný názor? Napište o něm vlastní článek.

Texty jsou tvořeny uživateli a nepodléhají procesu korektury. Pokud najdete chybu nebo nepřesnost, prosíme, pošlete nám ji na medium.chyby@firma.seznam.cz.

Reklama

Sdílejte s lidmi své příběhy

Stačí mít účet na Seznamu a můžete začít psát. Ty nejlepší články se mohou zobrazit i na hlavní stránce Seznam.cz